
Rozmiar matrycy
Doskonały dla użytkowników, którzy wymagają od sprzętu przede wszystkim mobilności - małe rozmiary i niewielka waga , czynią z tego laptopa bardzo dobrego przyjaciela w podróży, w żaden sposób nie umniejszając jego parametrów.

Procesor z Serii Core i5
Wydajność, szybkość i moc, to główne cechy opisujące serie i5. Seria procesorów Intel z rodziny Core i5 znajduje uznanie wśród specjalistów i profesjonalistów na całym świecie. Wysoka wydajność i szybkość działania, duże możliwości, to wszystko wpływa na dynamikę działania. Produkty te są polecane zarówno do biznesu jak i zadań biurowych. Ich niezawodność jest znana na całym świecie. Idealne rozwiązanie do zadań biurowych i tych w domu.

Dysk SSD
Dysk SSD oferuje wykorzystanie pełnej mocy możliwości naszego komputera. Cechuje go wysoka odporność na urazy mechaniczne, gdyż składa się tylko z elektroniki. Nie posiada zbędnych części, dzięki czemu też pracuje bezgłośnie, zapewniając użytkownikowi pełen komfort pracy. Dysk SSD zużywa bardzo mało energii, dzięki czemu skróca prace ładowania się poszczególnych procesów podczas pracy na urządzeniu. Moc, wytrzymałość oraz wygoda użytkowania, to wszystko można otrzymać dzięki posiadaniu urządzenia z dyskiem SSD.

Pełna 24 miesięczna gwarancja
W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów, w najlepszej technologii dostępnej na rynku. Jesteśmy przekonani, że nas sprzęt jest zapewni niezawodność funkcjonowania. Oferujemy produkty, którą są wykonane z najwyższej jakości materiałów i mimo swojego poleasingowego statusu, dalej są w stanie zapewniać swoim użytkownikom pełną wydajność. Dzięki temu nie obawiamy się, że zawiodą Państwa oczekiwania a 24 miesięczna gwarancja pozwoli użytkować sprzęt bez strachu i z największą przyjemnością.
| Procesor: | Intel® Core™ i5-2557M |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Pamięć RAM: | 4GB DDR3 |
| Dysk Twardy: | 120GB SSD |
| Taktowanie procesora: | 1,7 GHz |
| System operacyjny: | MacOS |
| Liczba rdzeni: | 2 - Dual Core |
| Przekątna ekranu: | 13,3" |
| Kategoria jakości: | Złoty |
| Rozdzielczość ekranu: | 1440x900 |
| Złącza: | Thunderbolt ,
Mini DisplayPort ,
Audio ,
Czytnik Kart SD |
| Kamera: | Tak |
| Napęd optyczny: | Brak |
| Wejścia USB 3.0: | Brak |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
| Wejścia USB 2.0: | 2 |
| Łączność Bezprzewodowa: | WiFi |
| Czas pracy na baterii: | Minimum 3h |
| Układ klawiatury: | QWERTY po zastosowaniu nalepek spolszczających |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Stan:![]() Ukryty | Używany |
Polecane

Dell Inspiron 5301 i5-1135G7 8GB 256GB SSD FHD Windows 11 HOME
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Apple MacBook Pro A2251 i5-1038NG7 16GB 512GB SSD 2560x1600 Silver 2020r.
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad T14s 1 Touch Gen i5-10310U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 3320 i5-1145G7 16GB 256GB SSD FHD Windows 11 HOME
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy HP EliteBook 830 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy HP EliteBook 830 G8 i5-1145G7 16GB 512GB SSD Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 7310 2w1 Czarny i5-10310U 16GB 512GB Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad T14s 1 Touch Gen i5-10310U 16GB 512GB SSD Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

































