Telefony

( ilość produktów: 33 )

Wybierz telefon komórkowy odpowiedni do Twoich potrzeb. W Laurem.pl proponujemy smartfony i telefony najlepszych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. Już nie musisz chodzić po sklepach czy sprawdzać oferty różnych sprzedawców. W Laurem.pl znajdziesz smartfon, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Mamy w ofercie zróżnicowane modele różnych producentów.

 

Jaka przekątna ekranu?

 

Telefon jest dobry wtedy, gdy spełnia wszystkie oczekiwania użytkownika. To oznacza, że przed zakupem smartfonu powinieneś się zastanowić, czego oczekujesz od telefonu i jakie funkcje są dla ciebie ważne. Wiele osób zwraca uwagę na to, jak duży ekran mają telefony komórkowe. Istotna jest zatem przekątna ekranu. Jeśli planujesz oglądać na smartfonie materiały wideo, filmy lub grać, wybierz jak największy ekran. Do dzwonienia czy e-mailowania wystarczy natomiast mniejszy. Właściwie normą stały się już telefony, w których przekątna ekranu to co najmniej 6 cali.

 

System operacyjny Android czy inny?

 

W Laurem.pl znajdziesz smartfony różnych producentów, a to oznacza, że mogą w nich być zainstalowane różne systemy operacyjne. Jeśli chcesz mieć dostęp do największej biblioteki aplikacji, wybierz smartfon z systemem Android. Nie zapomnij jednak, że także warto wybrać telefony marki Apple, gdzie zainstalowany jest system iOS - stabilny i bezpieczny. Wybór należy do Ciebie!

 

Pamięć RAM w smartfonie

 

Chcesz uruchamiać na Twoim telefonie duże aplikacje lub nawet wiele programów naraz? Poszukaj w naszej ofercie telefonu, który ma szybki, wielordzeniowy procesor. Najwięksi producenci proponują smartfony z procesorami, które sami produkują. Nie zapomnij jednak, że do płynnego działania aplikacji potrzebna jest także duża pamięć RAM. Do najbardziej wymagających zadań potrzebne będzie co najmniej 6 lub 8 GB RAM.

 

Inne ważne parametry

 

Wybierając telefony komórkowe, powinieneś zwrócić uwagę także na kilka innych istotnych kwestii. Przede wszystkim zastanów się, czy nie potrzebujesz nie jednej karty SIM, ale dwóch. Wtedy trzeba szukać modelu Dual SIM. Dla wielu użytkowników ważny jest wysokiej klasy aparat do robienia zdjęć i selfie. Dla najbardziej wymagających może być za mała nawet rozdzielczość 12 Mpix. Na szczęście nowe modele smartfonów to często bardzo mocny aparat, a właściwie aparaty, bo otrzymujemy do dyspozycji kilka obiektywów - główny to już często kilkadziesiąt Mpix, w przypadku pozostałych tych Mpix jest mniej. Wybierając telefon, zwróć uwagę jeszcze na to, jaka jest pamięć wbudowana (co najmniej 32 GB), jaka jest pojemność akumulatora i czy są dodatkowe zabezpieczenie (np. czytnik linii papilarnych). Dla użytkownika ważny jest także kolor telefonu (np. kolor czarny, srebrny, biały). 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem telefonów komórkowych!

 

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami z asortymentu Laurem.pl:

 

    pixel