Tablety

( ilość produktów: 7 )

Zależy Ci na dużej mobilności? Chcesz pracować wygodnie w terenie lub podróży? A może chciałbyś zapewnić swojemu dziecku rozrywkę w czasie wyjazdu na wakacje? To znaczy, że potrzebujesz niezawodnego, wysokiej jakości tabletu. Sklep Laurem.pl przygotował szeroką ofertę najlepszych tabletów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Już dziś zapoznaj się z naszym asortymentem tabletów i wybierz model najlepszy właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

System operacyjny Android czy inny?

Zachęcamy do starannego wyboru tabletu, bo tylko wtedy urządzenie spełni Twoje oczekiwania i stanie się ważnym narzędziem w pracy lub rozrywce. Proponujemy tablety różnych, ale zawsze renomowanych producentów. Chcesz mieć dostęp do ogromnej biblioteki aplikacji? Postaw na system operacyjny Android (np. Android 10 lub nowszy). Mamy w ofercie również tablety Apple iPAD. Tam systemem operacyjnym jest iOS - bardzo bezpieczny, stabilny i szybki. Pamiętaj jednak, że system operacyjny to nie wszystko.

Przekątna ekranu i rozdzielczość ekranu

Wybierając tablet, zastanów się, jak duże urządzenie będzie dla Ciebie najlepsze. Jeśli potrzebujesz sprzętu do pracy w terenie, postaw raczej na solidność, trwałość i wygodę przenoszenia tabletu. W tym przypadku wystarczy przekątna ekranu 7, może być nawet mniejszy model. Gdy jednak chcesz tablet do oglądania filmów lub grania, jego wielkość powinna być co najmniej 10 cali. To zapewni ci duży komfort użytkowania, bo ekran zapewni dużą czytelność.

Wyświetlacz powinien nie być zbyt mały, ale ważna jest również rozdzielczość. Ta również powinna być jak najwyższa - co najmniej Full HD+. Dotyczy to zarówno tabletów Samsung, Apple, jak i innych producentów.

Pamięć RAM, procesor i inne parametry

Zwróć uwagę także na inne parametry tabletów. Duża pamięć wbudowana pozwoli Ci przechowywać na urządzeniu dużo plików. Pamięć może być rozszerzana za pomocą kart pamięci (warto postawić na pojemny dysk). Do płynnego działania przy bardzo wymagających aplikacjach przyda się dużo pamięci RAM (np. 4 GB pamięć) i szybki procesor (wysokie taktowanie i jak najwięcej rdzeni procesora). Dobrą łączność zapewni urządzeniu bluetooth 5.0 i Wi-Fi. Jednak procesor i bluetooth to nie wszystko. Zwróć uwagę także na złącza, przyda się czytnik kart. Możesz zmienić także tablet w nawigację, jeśli urządzenie będzie wyposażone w moduł GPS.

Tablety w sklepie Laurem.pl

W Laurem.pl proponujemy szeroką gamę tabletów, które zapewniają nie tylko rozrywkę, pozwalają na pracę, ale i umożliwiają łączność (możliwość umieszczenia kart SIM). Pamięć wbudowana naszych tabletów jest duża, a do tego to niezawodne, solidne modele. Zapraszamy do składania zamówień!

/div>
    pixel