Laptopy 14 cali

( ilość produktów: 62 )

W Laurem laptopy 14 cali to cały szereg producentów i modeli do wyboru - w wielu wariantach konfiguracji i w różnych półkach cenowych. Wybierz laptop idealny do Twojego domu lub biura i kup go w dobrej cenie na Laurem.pl. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Laptopy 14, 15 i 17 cali to najpopularniejsze modele na rynku. Czternastka to w tym zestawieniu „średniak", kompromis pomiędzy bardzo lekkimi i małymi 13, a większymi 15. Laptopy 14 cali świetnie sprawdzą się w przypadku komputerów biznesowych. Jeśli często zabierasz swojego laptopa „na miasto”, regularnie jesteś w podróży, korzystasz z laptopa na uczelni - to będzie dobry wybór. Laptopy 13 cali mają małe ekrany, przez co bywają męczące przy długiej pracy, natomiast 15 cali są już większe i cięższe, mniej wygodne w transporcie.

Laptopy 14 cali - kto nie będzie zadowolony z tego wyboru?

Nie ma sensu wybierać laptopa tej wielkości, jeśli z laptopa korzystamy głównie w domu - w takim wypadku laptop o chociaż cal większy będzie wygodniejszy. Laptopy o tej przekątnej to uniwersalne urządzenia, ale raczej z naciskiem na mobilność. Mniej w tym segmencie znajdziemy <a"> href="https://laurem.pl/pol_m_Komputery_Komputery-do-gier-199.htmlkomputerów gamingowych, choć oczywiście nie jest to niemożliwe. To wybór idealny do biznesu, na uczelnię - kiedy korzystamy z laptopa dość często poza domem.

Laptopy 14 cali - jaki producent?

Laptopy 14 cali znajdziemy w ofercie praktycznie wszystkich producentów - w końcu obok 15 i 17 to najpopularniejszy „rozmiar” laptopów. Komputery tej wielkości ma więc w swojej ofercie zarówno DELL, jak i Lenovo czy HP. W ofercie Laurem znajdą Państwo wiele laptopów tej wielkości w różnych wariantach cenowych.

Wielkość laptopa - czemu to jest ważne?

Przekątna ekranu determinuje rozmiar całego urządzenia oraz przekłada się (po części) na jego wagę. Małe laptopy są lżejsze i mogą zmieścić się w torebce, na większych wygodniej się pracuje. Warto wiedzieć, że najmniejsze laptopy nie mają np. klawiatury numerycznej czy cd-room’u. Zazwyczaj mają też mniej RAMU i gorsze podzespoły - jeśli jest inaczej, są to propozycje z wyższej półki. Właśnie dlatego decyzja o wielkości laptopa jest tak ważna.
    pixel