Laptopy 15 cali

( ilość produktów: 12 )

Laptopy 15 cali to coś, czego szukasz? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego. Dla łatwiejszego wyszukiwania ogranicz wyniki przy pomocy naszych filtrów i znajdź model, który idealnie sprawdzi się w Twoim domu lub jako laptop firmowy. Laptopy 15 cali to chyba najbardziej uniwersalna propozycja na rynku. Nie są tak duże i ciężkie, jak te 17-calowe ani tak małe jak czternastki i trzynastki. Z tego powodu mają lepsze podzespoły i wygodniej się na nich pracuje niż na „maluchach”, a jednocześnie, jeśli jest konieczność ich przeniesienia, wygodnie zmieszczą się w plecaku. Takie uniwersalne rozwiązanie siłą rzeczy nie jest dla każdego - użytkownicy o bardziej wyspecjalizowanych potrzebach powinni wybrać inne modele.

Laptopy 15 cali - czy dobre do celów biznesowych?

Laptop 15 cali z pewnością nie jest tak mobilny i wygodny w podróży jak laptop 14 cali czy 13 cali. O ile biznes jest prowadzony wyłącznie stacjonarnie, w biurze, nie jest to problemem. Jeśli jednak często jeździmy do Klienta, podróżujemy, pracujemy w różnych miejscach, wybór laptopa tej wielkości może być gorszy rozwiązaniem, niż mniejszego modelu.

Laptopy 15 cali - propozycja gamingowa?

Miłośnicy gier komputerowych muszą wybierać laptopy o najlepszych parametrach. Z pewnością w tym przypadku lepszym rozwiązaniem będzie komputer stacjonarny oraz laptopy większe, ze względu na lepszej jakości podzespoły, które można w nich umieścić.

Laptopy 15 cali - jaki producent?

Laptopy 15 cali są bardzo popularne, dlatego możemy spotkać je w ofercie wszystkich producentów. Niezależnie od tego, jaką marką wybraliśmy, powinniśmy znaleźć model odpowiedni dla siebie. W Laurem.pl znajdziesz laptopy 15 cali producentów Dell, HP i Lenovo, o różnych procesorach i pojemnościach RAM.

Wielkość laptopa. Dlaczego to jest ważne?

Wybierając laptopa, zawsze musimy najpierw przemyśleć nasze potrzeby: gdzie będziemy z niego korzystać, do czego nam będzie służył, czy zależy nam najbardziej na baterii, na grach? Wbrew pozorom przekątna laptopa jest tutaj istotna: większe modele mają zazwyczaj mocniejsze podzespoły (idealne np. do gier), mniejsze są lżejsze, łatwiejsze w podróżowaniu. Wybór zależny jest tylko od nas.
    pixel