Telefony Samsung

( ilość produktów: 20 )

Marzy Ci się zaawansowany smartfon Samsung?  Sklep Laurem.pl przygotował szeroką ofertę takich telefonów. U nas znajdziesz zróżnicowane modele koreańskiego producenta. Potrzebny Ci telefon z dużym ekranem? Urządzenie, które ma czytnik linii papilarnych? A może wystarczy najprostsza wersja telefonu tylko do dzwonienia? Sam zdecyduj i sprawdź nasz super asortyment produktów Samsung! To telefony niezawodne, nowoczesne, a do tego bardzo lubiane przez użytkowników na całym świecie. 

Przekątna ekranu a smartfony Samsung

Od kilku lat można obserwować trend, że coraz chętniej są nabywane telefony mające coraz większy ekran. Jeśli wyświetlacz Twojego smartfonu ma pozwolić Ci na wygodne oglądanie materiałów wideo, filmów czy granie, telefony Samsung nadają się do tego idealnie, a niektóre są wręcz specjalnie skonstruowane dla miłośników największych ekranów (np. seria Galaxy Note). W naszej ofercie są urządzenia zarówno z dużymi wyświetlaczami (Super AMOLED, Dynamic AMOLED), jak i z mniejszymi, żeby każdy mógł znaleźć dla siebie najlepszy model. To najczęściej telefony, których rozdzielczość jest wysoka (Full HD+, Quad HD+). Ich system operacyjny to oczywiście Android. 

Pamięć RAM i inne parametry

Dobre smartfony to nie tylko wyświetlacz wysokiej jakości. Wybierając takie urządzenie, zwróć uwagę także na inne ważne parametry. Telefon powinien mieć jak największą pamięć RAM, co zapewni mu płynne działanie nawet w czasie uruchomienia bardzo wymagających aplikacji. Do tego również procesor urządzenia powinien być szybki (w Samsung procesor to na przykład Snapdragon, Exynos).

Jeśli lubisz robić zdjęcia, sprawdź, czy aparat spełnia Twoje oczekiwania (główny i przedni). Powinien mieć jak najwięcej MPX. Oczywiście aparat przedni używany jest do selfie i ma mniej MPX niż tylny (np. przedni 5 MPX, główny 12 MPX).

Potrzebna jest także duża pamięć wbudowana (w takiej pamięci będziesz przechowywał swoje pliki). Przyda się również bateria, która ma dużą pojemność (np. pojemność 3000 mAh, 4000 mAh, 5000 mAh), szybkie ładowanie, wejście USB. Sprawdź także, czy nie potrzebujesz telefonu na dwie karty SIM (Dual SIM).

Kolor czarny, kolor niebieski czy inny?

Telefony Samsung Galaxy to nie tylko wysokiej klasy wyświetlacz, popularny system Android i wiele zaawansowanych funkcji, ale także kolory, które lubisz. Mamy modele, które najlepiej oddają Twój charakter i estetyczne upodobania.

Już dziś sprawdź naszą ofertę telefonów marki Samsung i wybierz najlepszy dla siebie model, a potem instaluj aplikacje na system Android. Zapraszamy do składania zamówień.

    pixel