Monitory poleasingowe

( ilość produktów: 12 )

Jakość i wielkość monitora mają ogromny wpływ na komfort pracy. Wiedzą o tym szczególnie specjaliści zajmujący się grafiką i arkuszami kalkulacyjnymi. Do różnych zastosowań przydatne są inne proporcje matrycy. Inna może być też technologia jej produkcji. W Laurem dostępne są monitory poleasingowe najlepszej jakości, które z pewnością usprawnią wykonywanie zadań. 

Kiedy monitor laptopa nie wystarcza

Monitor to nie tylko element wyposażenia zestawu składającego się z również komputera stacjonarnego, myszki i klawiatury. Niekiedy ekran laptopa jest za mały, wtedy można podłączyć do niego monitor, z którego można korzystać symultanicznie. Umożliwia to stały dostęp do dwóch okien programów lub dwóch zakładek otwartych przeglądarce internetowej. Każdy, kto zaczął korzystać z dwóch ekranów naraz, nie jest już w stanie zrezygnować z tej pozytywnej zmiany. Kup monitor poleasingowy, by sprawdzić samemu!

Na jaką przekątną monitora się zdecydować?

W ciągu ostatniej dekady średnia przekątnej ekranu używanego do pracy z komputerem znacznie wzrosła. Gdy na biurkach królowały jeszcze monitory kineskopowe, modele dziewiętnastocalowe uchodziły za duże. Dziś nikogo nie dziwią te o przekątnej 24 cali. Wybór wielkości monitora powinien być uzależniony od jego zastosowania i odległości od oczu użytkownika.

Monitory poleasingowe najlepszych marek w Laurem

Dell, Fujitsu, Lenovo, LG- nazwy tych firm mówią wiele użytkownikom na całym świecie. Prezentujemy monitory poleasingowe tych producentów i innych, równie znanych marek. Zapraszamy do (zawsze) udanych zakupów!

    pixel