Laptopy Dell

( ilość produktów: 45 )

Jeśli poszukujesz niezawodnego sprzętu o dobrych parametrach, weź pod uwagę laptop marki Dell. To sprzęt, który charakteryzuje się wysokiej klasy komponentami, a także nowoczesnym designem i solidnym wykonaniem. Nieprzypadkowo laptopy tego producenta są tak popularne na rynku i mają zawsze pozytywne opinie użytkowników. Po urządzenia Dell sięgają zarówno zawodowcy, używając ich do pracy, jak i osoby wykorzystujące te laptopy do domowego użytku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

Laptopy Dell a procesory

Dobierz odpowiedni model laptopa do Twoich potrzeb. Tylko wtedy będziesz naprawdę zadowolony z zakupu. Do najbardziej wymagających zadań potrzebujesz urządzenia wydajnego o wysokich parametrach. Takie modele powinny zostać również wyposażone w szybkie procesory. Postaw co najmniej na Intel Core i5 (np. Intel Core i5 1035g1), a najlepiej już na procesor Intel Core i7 lub Intel Core i9. Dla mniej wymagających użytkowników wystarczy model używający procesora Intel Core i3. Dlaczego właśnie procesor Intel? Bo to jeden z najlepszych producentów tego rodzaju podzespołów. Do celów biznesowych warto wybrać model z serii Dell Latitude, natomiast do uniwersalnego użytkowania - Dell Inspiron.

 

Wielkość laptopa i karta graficzna

Jak duży laptop Dell wybrać? To zależy, do czego będziesz używał takiego sprzętu. Jeśli zamierzasz często zabierać laptop ze sobą do pracy w trasie, przekątna ekranu nie powinna być zbyt duża. Jednak już do domowego użytku i do przeglądania multimediów przyda się jak największy ekran. Przekątna ekranu do dopiero pierwsza kwestia, bo ważna jest także rozdzielczość ekranu. Absolutne minimum to 1920 x 1200 px, a najlepiej już 1920 x 1080 px (Full HD) lub rozdzielczość 4096 x 2160 px, czyli 4K. 

 

Istotny w laptopie jest oczywiście rodzaj karty graficznej. Dla graczy konieczna będzie dedykowana karta graficzna, najlepiej Nvidia GeForce (np. Nvidia GeForce MX330, Nvidia GeForce GTX). Natomiast do oglądania filmów czy prac biurowych nie jest istotny model karty graficznej. Wtedy może to być nawet karta zintegrowana (np. Intel UHD Graphics, Intel Iris XE Graphics).

 

Pamięć RAM i inne parametry

Kupując laptop, zwróć jeszcze uwagę na takie parametry jak:

  • pamięć RAM (najlepiej co najmniej RAM 8 GB),

  • pojemność dysku (najlepiej 500 GB lub 1000 GB) i rodzaj dysku (np. dysk SSD z systemem operacyjnym),

  • napęd optyczny, jeśli zamierzasz używać płyt,

  • różne złącza (np. USB 3.1),

  • rodzaj ekranu (zwykły, ekran dotykowy),

  • podświetlana klawiatura,

  • waga kg.

 

System operacyjny

Laptopy Dell są już najczęściej wyposażone w system operacyjny Windows 10. W zależności od linii laptopów może to być system operacyjny Windows 10 Home lub Pro. To najnowsza odsłona oprogramowania Microsoft przystosowana do zaawansowanych urządzeń takich jak laptopy Dell.

 

Laptopy Dell w Laurem.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą laptopów Dell. To urządzenia niezawodne, zaawansowane technologiczne i spełniające najwyższe oczekiwania użytkowników. Już dziś złóż zamówienie!

    pixel