Laptopy HP

( ilość produktów: 15 )

W naszym sklepie proponujemy również laptopy znanej marki HP. To urządzenia nowoczesne, korzystające z innowacyjnej technologii i niezawodne. Doskonały stosunek jakości do ceny - to zaledwie mała część zalet laptopów HP. Już dziś sprawdź naszą szeroką ofertę urządzeń tego producenta!

 

Laptop HP - na co zwrócić uwagę?

Jeśli chcesz być w pełni zadowolony z zakupu laptopa HP, zastanów się najpierw, czego oczekujesz dokładnie od urządzenia i do czego będziesz je najczęściej wykorzystywał. Zastanów się, jak dużego laptopa potrzebujesz. Przekątna ekranu do 14 cali będzie odpowiednia, gdy zamierzasz często przewozić laptop, natomiast większe modele są bardziej komfortowe, ale raczej do stacjonarnej pracy. Od razu warto także zwrócić uwagę na rozdzielczość ekranu. Absolutne minimum to Full HD (1920 x 1080 pikseli), a najlepiej już postawić na Ultra HD (3840 x 2160 pikseli). Im wyższa rozdzielczość, tym lepiej.

Sercem każdego laptopa jest oczywiście procesor. Liczba rdzeni procesora powinna być jak największa. W urządzeniach HP często montowany jest na przykład procesor Intel Core i5 lub procesor AMD RYZEN 7. Do tego przyda się duża pamięć RAM. Absolutne minimum to 4 GB pamięci RAM, ale optymalna wartość to 8 GB. W najlepszych modelach HP można znaleźć 16 GB pamięci RAM lub nawet 32 GB.

 

Jeśli jesteś zapalonym graczem, wybierz laptopa, który ma odpowiedni model karty graficznej. To musi być karta dedykowana jak na przykład karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1650 czy karta graficzna AMD RADEON. Do tego przyda Ci się podświetlana klawiatura. Jeśli nie grasz, a laptop będzie używany do prostych prac biurowych, wystarczy karta graficzna zintegrowana HD Graphics (np. Intel Iris).

 

Istotna jest również pojemność dysku, jeśli chcesz przechowywać dużo plików na laptopie. Pojemność dysku nie powinna być mniejsza niż 500 GB, a najlepiej 1000 GB. Zwróć uwagę także, czy obecny jest dodatkowy dysk SSD. Zwykle taki dysk nie będzie zbyt duży (128 GB lub 256 GB SSD), ponieważ na takim rodzaju dysku umieszczany jest przeważnie tylko system operacyjny Windows 10 (mogą być różne wersje: system operacyjny Windows 10 Home lub Windows 10 PRO). Poza tym przyda się także napęd optyczny, a czasami nawet ekran dotykowy.

 

Laptopy HP w Laurem.pl

Szeroka gama laptopów HP w sklepie Laurem.pl to możliwość łatwego znalezienia modelu, który najbardziej Tobie odpowiada. Dzięki temu zawsze będziesz zadowolony z dokonanego zakupu, a laptop HP posłuży Ci przez wiele lat. Jeśli nie wiesz, jaki model wybrać, zapytaj naszych doradców. Zapraszamy do składania zamówień już dziś!

    pixel