Laptopy poleasingowe

( ilość produktów: 90 )

Szukasz przenośnego komputera? Koniecznie sprawdź naszą ofertę na laptopy używane. Możesz wybrać spośród wielu modeli o różnych parametrach technicznych i wielkości ekranu. Zapoznaj się ze szczegółami, klikając w obrazek z interesującym Cię produktem.

Laptopy uznanych producentów w Laurem

Laptopy poleasingowe, które znajdują się w naszej ofercie, to urządzenia najwyższej klasy stworzone z myślą o pracy w szeroko pojętym biznesie. Zostały one wyposażone w zaawansowane technologicznie rozwiązania, takie jak na przykład wydajne procesory niskonapięciowe, szybkie pamięci operacyjne RAM czy dyski flash SSD. Ultrabooki i notebooki biznesowe są wykonane z nowoczesnych materiałów: stopów magnezu, aluminium, czy odpornych na uszkodzenia tworzyw sztucznych. Laptopy biznesowe wyróżniają się również unikalnym wzornictwem, dzięki któremu praca z tymi urządzeniami sprawia czystą przyjemność. W naszej ofercie dostępne są laptopy poleasingowe linii takich jak Dell Latitude, Lenovo Thinkpad, Fujitsu Lifebook, HP Elitebook, czy Apple Macbook.

Jaką rolę odgrywa laptop w życiu profesjonalisty?

Od co najmniej kilkunastu lat przenośny komputer jest najważniejszym narzędziem w pracy biurowej. To najważniejszy element wyposażenia specjalisty obok telefonu komórkowego. Oczywiście potrzeby profesjonalistów różnią się w zależności od branży. Grafik używa skomplikowanych i niekiedy wymagających dla sprzętu programów graficznych. Zdecyduje się więc zapewne na model wyposażony w najnowocześniejsze podzespoły. Osoba przygotowująca arkusze kalkulacyjne postawi zapewne na dobry procesor. Copywriter szczególnie zainteresuje się rozstawieniem klawiszy i wszystkim, co składa się na wygodę użytkowania. Podczas gdy jedni cenią sobie mobilność i niewielkie rozmiary, inni wolą pracować na dużym ekranie. Wybór odpowiedniego laptopa jest więc kwestią gustu i potrzeb.

Znajdź swój laptop w sklepie Laurem!

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju laptopa potrzebujesz, znajdziesz go z pewnością na stronach należących do niniejszej kategorii! Oprócz laptopów używanych można również nabyć u nas akcesoria takie jak baterie i stacje dokujące - wszystko to w atrakcyjnych cenach!

    pixel