Komputery do biura i domowe

( ilość produktów: 58 )

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu w przystępnej cenie? Trafiłeś we właściwe miejsce! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na poleasingowe komputery do biura i do domu. Oferujemy sprzęt renomowanych marek, na którym praca będzie szybsza i bardziej komfortowa. Wszystkie prezentowane egzemplarze są w pełni sprawne, a przy tym tańsze niż ich nieużywane odpowiedniki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zaprezentowaną poniżej.

Komputer do biura, czyli jaki?

Komputer do biura. Jaki wybrać? Wiele zależy od realizowanych w firmie działań - z pewnością inny komputer do biura będzie odpowiedni dla firmy graficznej, inny dla księgowej. Pomijając jednak te ważne parametry i znacznie uogólniając wybór, z pewnością komputer do biura powinien spełniać kilka ważnych warunków.

Wydajność to podstawa

Przede wszystkim komputer do biura musi być wydajny - to cecha, bez której trudno sobie wyobrazić sprzęt, który spełnia swoje zadanie, zarówno w sferze prywatnej, jak i w pracy. Komputery przestarzałe, wiecznie zawieszające się, pracujące wolno i uruchamiające się w nieskończoność to synonim sprzętu, który nadaje się wyłącznie do wyrzucenia. Komputery w biurze nie mają łatwego życia i dość szybko się zużywają - biorąc to pod uwagę najlepiej zdecydować się na sprzęt lepszej jakości lub przygotować na częstą wymianę.

Pamięć w komputerze firmowym

Kolejnym aspektem, który warto przemyśleć, jest pojemność dysku twardego i pamięć RAM w komputerze do biura - o ile nie przechowujemy wszystkich firmowych danych w chmurze, te parametry powinny być bardzo wysokie. Pojemność dysku wpływa również na funkcjonowanie całego komputera, niezależnie więc od wybranego sposobu przechowywania plików, im ten parametr jest wyższy, tym lepiej.

Ciszej, proszę!

Ważna jest również cicha praca urządzenia - jednostajny szum nawet kilku, a co dopiero kilkudziesięciu komputerów w jednym pomieszczeniu może powodować ból głowy i dekoncentrację. Na głośną pracę urządzenia wpływa przede wszystkim niska jakość sprzętu i jego podzespołów. W Laurem.pl oferujemy wiele urządzeń, które znakomicie się sprawdzą jako idealny komputer do biura. Do wyboru mają Państwo wiele światowych marek, takich jak HP, Lenovo czy Dell, których produkty stworzone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Poza szeroką ofertą produktów służymy również doświadczeniem - chętnie podpowiemy wybór najlepszego sprzętu ze względu na jego parametry i cenę, dostosowując wybór do funkcji, jakie komputery powinny spełniać w biurze. Nie możesz zdecydować się na konkretny produkt? Masz w firmie wiele stanowisk o zupełnie odmiennych potrzebach? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta - pomagamy w odpowiednim wyborze komputerów dla firm i organizacji od wielu lat.

    pixel