Informacje o sklepie

Co to za firma?

Powołaliśmy firmę Laurem ponieważ zauważyliśmy, że dla klientów co raz częściej interesuje nie tylko sprawność techniczna sprzętu, ale także jego aspekt wizualny. Od naszych dostawców wybieramy jedynie absolutne perełki. Sami zadziwiamy się niejednokrotnie, kiedy dociera do nas towar, który mimo iż jest używany, poleasingowy, wygląda prawie jak nowy - noszący na prawdę minimalne ślady użytkowania. Jesteśmy jedynym sklepem w sieci, który dzieli sprzęt na kilka klas - a one wszystkie dotyczą całkowicie sprawnego sprzętu.

Dla kogo?

Sprzęty wystawiane w naszym sklepie przeznaczone są dla każdego - od osób poszukujących sprzętów do domowego użytku, przez drobne przedsiębiorstwa po wielkie korporacje. Każdy, kto zna sprzęt biznesowy - a tylko takim handlujemy - wie doskonale jak dopracowane są to sprzęty i jak mocno różnią się od tych sprzedawanych w marketach. Jeżeli ktoś poszukuje sprzętu, który posłuży mu dłużej - u nas na pewno taki znajdzie, a przy okazji w świetnym stanie wizualnym. 

Co oferujemy?

Kupując u nas macie Państwo pewność, że otrzymacie sprzęt całkowicie sprawny, przetestowany i zrefabrykowany. W naszej ofercie znajdują się:

  • Laptopy
  • Komputery
  • Monitory
  • Akcesoria (Myszki, klawiatury, Torby)

Sprzedajemy jedynie najbardziej rozpoznawalne marki na świecie: Dell, HP, Fujitsu, Apple, Eizo, NEC i wiele innych, które przez lata zdobywały uznanie wśród użytkowników. 

Na naszej infolinii uzyskają Państwo profesjonalne doradztwo, zarówno w kwestii złożenia zamówienia jak i samego doboru sprzętu. Jeżeli wolicie Państwo kontakt osobisty, posiadamy także salon w Krakowie przy ul. Nadwiślańskiej - gdzie nasi doświadczeni sprzedawcy zaproponują Państwu sprzęt, który będzie mógł służyć wiele następnych lat.


 

 

pixel