Powerbanki

( ilość produktów: 1 )

Każde urządzenie mobilne prędzej czy później będzie wymagało ładowania. Niestety, nie zawsze ładowanie baterii za pomocą dołączonej ładowarki będzie możliwe. Gdy jesteś w podróży lub po prostu poza domem albo biurem, niezawodny okazuje się powerbank. Przygotowaliśmy bogatą ofertę tego rodzaju akcesoriów. Dzięki nim naładujesz swoje urządzenia bez problemu, nie martwiąc się, że w pobliżu nie ma gniazdka elektrycznego. Złóż zamówienie teraz! 

 

Jaka pojemność mAh powerbanka?

 

Zastanawiasz się, jaką pojemność powerbanku potrzebujesz? Wszystko zależy od tego, co zamierzasz ładować i jaka będzie pojemność akumulatora tego urządzenia. Inny powinien być powerbank do laptopa, a inny do mniejszych urządzeń bez dużego akumulatora. Nie powinien być powerbank o pojemności mniejszej niż 600 mAh. Na rynku można jednak znaleźć także pojemność 10000 mAh dla najbardziej wymagających użytkowników. Musisz także pamiętać, że powerbank ulega w pewnym stopniu samorozładowaniu (około 20%). Najlepsze rozwiązanie to wybrać źródło energii, które pozwala co najmniej dwa razy naładować urządzenie mobilne. Wtedy można powiedzieć, że powerbank jest funkcjonalny i jego pojemność mAh jest odpowiednia.

 

Powerbank - co można nim naładować?

 

Powerbanki są dość uniwersalne, pozwalają na szybkie ładowanie mniejszych i większych urządzeń. Jeśli przyjrzysz się dobrze powerbankowi, szybko zauważysz, że ma on najczęściej dwa złącza USB. Jedno to microUSB, coraz częściej również złącza USB typ C, a drugie - zwykłe USB. To złącza do ładowania samego powerbanku, jak i do podłączania urządzeń, które będą ładowane.

Co można ładować za pomocą powerbanku? Właściwie można zasilać każde urządzenie mobilne: od smartfonów i tabletów, aż po laptopy poleasingowe i nie tylko, nawigacje samochodowe itd. Do tego niektóre powerbanki przez nas proponowane umożliwiają ładowanie bezprzewodowe. 

 

Jak kupować powerbanki - na co zwrócić uwagę?

 

Jeśli planujesz zakup powerbanku, zwróć uwagę na kilka istotnych parametrów. Pierwszy to oczywiście pojemność. Powinna być jak największa, o czym napisaliśmy wcześniej. Ważny jest sposób ładowania - microUSB, USB, USB C. Warto zwrócić uwagę na napięcie wyjściowe, żeby pozwalało ładować odpowiednie urządzenia. Istotny jest także jak najkrótszy czas ładowania. Nie zaszkodzi, gdy powerbank będzie miał dużo wyjść (portów USB), żeby móc ładować kilka urządzeń naraz.

 

Powerbanki w Laurem.pl

 

Gdy już wiesz, jakiego powerbanku potrzebujesz, sprawdź naszą ofertę. Mamy szeroką gamę urządzeń, które zapewnią szybkie ładowanie. To powerbanki solidne, sprawdzone i niezawodne. Zapraszamy!

 

      pixel