Apple

( ilość produktów: 14 )

Macbook to z pewnością komputer, który wyróżnia się spośród innych. I nie mówimy tu tylko o charakterystycznej stylistyce, którą pokochały miliony na całym świecie, ale i o niezawodności - w powszechnej opinii laptop Apple to rozwiązanie na lata. Szukasz dobrego komputera do biura? Komputer "z jabłkiem" to z pewnością propozycja, którą warto rozważyć!

Laptop MacBook - komu się spodoba?

Lekka konstrukcja, eleganckie wzornictwo, nacisk na funkcjonalność - to cechy, które sprawiają, że laptopy tej marki są stworzone dla biznesu. Wybierają je bardzo chętnie wszyscy przedstawiciele wolnych zawodów, poszukujący bardzo wydajnego sprzętu, który będzie lekki jak piórko i będzie się doskonale prezentował na każdej konferencji czy rozmowie sprzedażowej. Szukając takiego komputera, pierwsze, co nam przychodzi nam na myśl, to Macbook. Apple dba o renomę tego sprzętu, ale trzeba przyznać, że idzie za nią również jakość.

Kto nie powinien wybierać laptopa z charakterystycznym jabłkiem?

System operacyjny Apple to zaleta i jednocześnie wada wszystkich Macbooków. Ich zwolennicy podkreślają, że zamknięte systemy tego producenta, w porównaniu do otwartego środowiska Windows, mają wiele zalet. Minusem jest jednak fakt, że ten system operacyjny nie nadaje się dla miłośników gier komputerowych - laptopy z jabłkiem to nie są komputery do gier. I nie chodzi tu nawet o parametry, takie jak pojemność dysku, karta graficzna, procesor czy ilość pamięci RAM - po prostu niewiele firm tworzy gry dla tego systemu operacyjnego.

Jakie modele mamy do wyboru?

Najpopularniejsze są dwie linie: MacBook Air oraz MacBook Pro. Pierwsze słyną z ogromnej wydajności baterii oraz lekkości - to sprzęt, który zazwyczaj waży niewiele ponad kilogram, co przy długiej pracy baterii bez ładowania czyni go idealnym laptopem mobilnymi. To też najniższa półka cenowa tego producenta. Macbook Pro to bardziej prestiżowa opcja - mocniejszy procesor, więcej pamięci RAM, jeszcze lepsza karta graficzna i najbardziej innowacyjne rozwiązania sprawiają, że jest to laptop z górnej półki. I ma to również swoją cenę. Który wybrać? Jeśli zależy Ci na małej wadze, dobrej wydajności i świetnej cenie, wybierz Air'a. Na swoim laptopie chcesz programować, obrabiać zdjęcia, projektować grafiki? Najlepszy będzie MacBook Pro.

Komputery z jabłkiem w Laurem.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz komputery oraz akcesoria docenianej na całym świecie marki Apple. Nie wiesz, czy to dobra propozycja dla Ciebie? Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta - nasi specjaliści chętnie pomogą Ci wybrać najlepszy sprzęt do Twoich potrzeb.

    pixel