Części komputerowe

( ilość produktów: 114 )

U nas znajdziesz wysokiej klasy podzespoły komputerowe najlepszych producentów. Sprawdź naszą ofertę, dzięki której każdy podrasuje swoje komputery i laptopy poleasingowe. Załóż zamówienie i spraw, żeby Twój sprzęt komputerowy był sprawny oraz szybki!

 

Dyski twarde

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę dysków twardych o różnej pojemności. Proponujemy szybkie dyski SSD, idealne do przechowywania systemów operacyjnych, jak również niezwykle pojemne dyski HDD. U nas znajdziesz produkty takich firm jak Seagate, Toshiba i wiele innych. 

 

Pamięci RAM

 

Sklep Laurem.pl ma również w swojej ofercie pamięć RAM. Wybór taki podzespołów jest duży, dzięki czemu dostosowanie komputera do Twoich potrzeb nie będzie trudne. U nas znajdziesz pamięć DDR3 i DDR4. Ich pojemność jest zróżnicowana. Pamiętaj, że im więcej pamięci RAM, tym lepiej.

 

Procesory

 

Szukasz dobrej klasy procesora, który sprosta nawet dużym wymaganiom (np. gaming)? To nie problem! Mamy także procesory dla graczy. Proponujemy procesory najlepszych producentów jak Intel lub AMD - zarówno starsze modele, jak i z najwyższej półki, gdzie liczba rdzeni jest imponująca.

 

Karty graficzne

 

Nasze podzespoły komputerowe to również wysokiej klasy karty graficzne. To komponenty idealne zarówno dla graczy, jak i mniej wymagających użytkowników. Proponujemy karty graficzne ATI, nVidia i innych producentów. Sprawdź teraz!

 

Płyty główne

 

Płyta główna to serce komputera. Jeśli jest słaba, urządzeniu nie pomogą nawet najlepsze inne podzespoły, bo nie będziesz mógł wykorzystać ich potencjału. Zadbaj zatem o nowoczesną płytę główną sprawdzonego producenta. Właśnie od takiej płyty zaczyna się budowanie komputera.

 

Napędy optyczne

 

Wiele osób wieszczyło już koniec napędów optycznych, ale te nadal są w użyciu. W wielu przypadkach taki napęd bardzo się przydaje. Gdy Twój poprzedni napęd się zużył, u nas znajdziesz nowy. Mamy wysokiej klasy urządzenia, które nie tylko odczytają płytę DVD, ale i ją nagrają.

 

Inne elementy komputera

 

Mam również w ofercie inne części komputerowe. W naszym sklepie znajdziesz także wysokiej jakości zasilacze zapewniające bezawaryjne działanie komputera, zaawansowane karty dźwiękowe, obudowy komputerów, wydajne chłodzenie i inne podzespoły.

 

Podzespoły komputerowe w Laurem.pl

 

W Laurem.pl znajdziesz części, których potrzebujesz. Bez względu na to, czy używasz komputera do gier, czy do pracy, sprawdź nasz asortyment i wymień zużyte komponenty na nowe. Z nami to bardzo łatwe. Zapraszamy do składania zamówień!

 

    pixel