Tablety Samsung

( ilość produktów: 1 )

Tablety Samsung to urządzenia najwyższej klasy, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Najnowsza technologia, autorskie rozwiązania koncernu Samsung oraz innowacyjne oprogramowanie sprawiają, że taki tablet można z powodzeniem wykorzystywać zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dlatego w sklepie Laurem.pl przygotowaliśmy szeroką ofertę takich urządzeń. U nas znajdziecie takie modele jak Samsung Galaxy TAB S6, Samsung Exynos i wiele innych. Już teraz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty! Proponujemy najlepsze modele tabletów koreańskiego producenta w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Przekątna ekranu i inne parametry

Wybierając tablet Samsung, zwróć uwagę na najważniejsze parametry urządzenia. Przekątna ekranu nie powinna być zbyt mała, jeśli chcesz wygodnie obsługiwać tablet. Na jaką wielkość postawić? Optymalna jest przekątna ekranu 8 cali, ale czasami lepszym rozwiązaniem mogą się okazać ekrany 10-calowe. To jednak nie wszystko. Istotna jest również rozdzielczość ekranu - powinna być jak najwyższa. Możesz znaleźć urządzenia o takich rozdzielczościach jak 1280 x 800 pikseli, 1920 x 1200 pikseli, 2000 x 1200 pikseli, 2560 x 1600 pikseli, 2800 x 1752 pikseli.

W tablecie istotna jest także pamięć wbudowana. Im większa, tym lepiej, ponieważ pozwala przechowywać więcej plików. Najczęściej dostępne są wersje 64 GB i 128 GB, czasami 32 GB. Do tego ważna jest pamięć RAM, która wpływa na płynność działania urządzenia. Optymalne RAM 6 GB lub 8 GB pozwoli już obsługiwać zaawansowane aplikacje. Często możesz jednak znaleźć RAM 2 GB, pamięć RAM 3 GB lub pamięć RAM 4 GB. Zwróć także uwagę na szybkość procesora (im więcej rdzeni procesora, tym lepiej), możliwość obsługi Wi Fi, czy jest modem 5G, bluetooth 4.2 i wejście USB. Przyda się również dobry aparat przedni do selfie i porządny aparat tylny.

 

System operacyjny Android

Istotną kwestią każdego tabletu jest system operacyjny. Urządzenia Samsunga bazują na najpopularniejszym systemie, a więc na Androidzie. Dzięki temu możesz korzystać ze sprawdzonego oprogramowania i otrzymujesz dostęp do ogromnej biblioteki aplikacji. Różne modele tabletów mają zainstalowane zróżnicowane wersje systemu (np. Android 9.0, Android 10 itd.).

 

Tablety Samsung w Laurem.pl

W Laurem.pl proponujemy szeroką gamę tabletów marki Samsung zarówno dla dorosłych użytkowników, jak i dzieci. Wybierz ulubiony model i kolor urządzenia, a potem ciesz się jego użytkowaniem.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!

      pixel