Specyfikacja
| Procesor: | Intel® Core™ i7-6650U |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR4 |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Dysk Twardy: | 120GB SSD |
| Liczba rdzeni: | 2 - Dual Core |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Kategoria jakości: | Srebrny |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920x1080 |
| Złącza: | Mini DisplayPort ,
HDMI ,
Lan ,
Audio ,
Kart SD |
| Napęd optyczny: | Brak |
| Wejścia USB 3.0: | 3 |
| Wejścia USB 2.0: | 0 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
| Czas pracy na baterii: | Minimum 3h |
| Układ klawiatury: | QWERTY po zastosowaniu nalepek spolszczających |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

Dotykowy Dell Latitude 7430 Srebrny i5-1245U 16GB 512GB Windows 11 Home
2 309,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 5430 i5-1245U 16GB 512GB SSD 11 Professional
2 529,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Apple MacBook Pro A2251 i7-1068NG7 16GB 512GB SSD 2560x1600 Space Gray
2 280,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 7420 i5-1135G7 16GB 256GB SSD FHD Windows 11 Pro
1 949,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 5430 i5-1245U 16GB 256GB SSD 11 Home
2 369,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 5430 i5-1245U 16GB 512GB SSD 11 Home
2 479,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 5430 i5-1245U 16GB 256GB SSD 11 Pro
2 419,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 7430 Srebrny i5-1245U 16GB 256GB Windows 11 Pro
2 257,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:
































