Dell

( ilość produktów: 104 )

Laptopy DELL w Laurem.pl to bogata oferta urządzeń skierowanych do Klienta indywidualnego oraz sprzętu stworzonego z myślą o biznesie. Wybierz interesujący Cię model laptopa, korzystając z naszych filtrów lub pomocy naszego zespołu do obsługi klienta.
Laptopy DELL cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. Trudno powiedzieć, czy to obiegowa opinia, szeroka oferta produktów w różnych półkach cenowych, czy dobre doświadczenia polskich Klientów, ale laptopy DELL są często wybierane, również w naszym sklepie internetowym. Amerykański producent jest jedną z największych korporacji technologicznych na świecie, a jego produkty w Polsce dostępne są od wielu lat. Z pewnością Dell jest producentem, którego spokojnie możemy wziąć pod uwagę, szukając laptopa dla siebie czy dobrego sprzętu firmowego.

Jakie laptopy DELL są warte zainteresowania?

Laptopy Dell mają kilka linii produktowych, które odpowiadają różnym potrzebom użytkowników. Oto najważniejsze z nich:

Laptopy Dell Inspiron - to kategoria skierowana przede wszystkim do użytkowników domowych. Jest najbardziej rozbudowana - mamy tu zarówno maleństwa, jak i ultrabooki, laptopy 2w1 czy dobre propozycje gamingowe. Najlepsza opcja tego producenta dla osób prywatnych.

Laptopy Dell Vostro - podstawowa linia laptopów biurowych. Dla firm, które szukają dobrego sprzętu w niskiej cenie.

Laptopy Dell Latitude - flagowa linia laptopów biznesowych. To półka wyżej od Dell Vostro, dla bardziej wymagających użytkowników, którzy szukają laptopów firmowych o dużej mocy.

Laptopy Dell XPS - to linia mobilnych ultrabooków z klasy premium. Wybiorą ją z pewnością specjaliści, szczególnie freelancerzy (np. graficy), którzy szukają bardzo dobrego sprzętu w niewielkim formacie.

Laptopy Dell Alienware - to linia laptopów gamingowych, czyli najmocniejsze i najnowsze podzespoły dla miłośników gier komputerowych.

Laptopy Dell w Laurem.pl

W Laurem.pl od lat doradzamy, polecamy i sprzedajmy klientom prywatnym i biznesowym niezawodne laptopy marki Dell. Jeśli szukasz komputera z dobrym stosunkiem ceny do jakości oraz świetnym serwisem - to z pewnością jest producent, na którego warto zwrócić uwagę.

    pixel