Opis produktu










Specyfikacja
| Procesor: | Intel® Core™ i7-4600U |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR3 |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Taktowanie procesora: | 2,1 GHz |
| Dysk Twardy: | 500GB |
| System operacyjny: | Brak systemu |
| Liczba rdzeni: | 2 - Dual Core |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Kategoria jakości: | Złoty |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366x768 |
| Złącza: | Mini DisplayPort ,
HDMI ,
Lan ,
Audio ,
Kart SD |
| Napęd optyczny: | Brak |
| Wejścia USB 3.0: | 3 |
| Wejścia USB 2.0: | 0 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
| Czas pracy na baterii: | Minimum 3h |
| Układ klawiatury: | QWERTY PL (US) Podświetlana |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

Dotykowy Dell Latitude 7410 i5-10310U 16GB 256GB SSD M.2 FHD Windows 11 Pro
1 689,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 5420 i5-1135G7 16GB 512GB SSD M.2 FHD Windows 11 PRO
1 549,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 3420 i5-1135G7 8GB 512GB SSD M.2 1920x1080 Windows 11 Home
1 389,00 zł
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 3420 i5-1135G7 16GB 256GB SSD M.2 Windows 11 Home
1 479,00 zł
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 5420 i7-1185G7 16GB 512GB SSD FHD Windows 11 Pro
1 889,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 5420 i5-1145G7 16GB 512GB SSD M.2 1920x1080 Windows 11 Pro
1 635,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad T480s i7-8650U 16GB 512GB SSD Windows 11 Professional
1 489,99 zł
- Procesor:
- Seria procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Etykieta:

Dotykowy Lenovo ThinkPad T14 1 Gen i5-10310U 16GB 512GB SSD FHD Touch Windows 11 HOME
1 799,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:
































