Opis produktu









Specyfikacja
| Procesor: | Intel® Core™ i7-3740QM |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR3 |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Dysk Twardy: | 120GB SSD |
| Taktowanie procesora: | 2,7 GHz |
| Liczba rdzeni: | 4 - Quad Core |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Kategoria jakości: | Złoty |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366x768 |
| Złącza: | HDMI ,
Lan ,
Audio ,
Kart SD |
| Napęd optyczny: | DVD-RW |
| Wejścia USB 3.0: | 2 |
| Wejścia USB 2.0: | 2 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
| Czas pracy na baterii: | minimum 1h |
| Układ klawiatury: | QWERTY PL (US) Podświetlana |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

HP EliteBook 840 G7 i7-10610U 16GB 512GB SSD Win 11 Home
1 688,00 zł
- Pamięć RAM:
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Laptop HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 256GB Win 11 Pro
1 839,00 zł
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Laptop HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 256GB Win 11 Home
1 789,00 zł
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 5420 i7-1185G7 16GB 512GB SSD FHD Windows 11 Pro
1 889,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 5430 i5-1245U 16GB 256GB SSD Windows 11 Home
2 249,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 7420 i5-1135G7 8GB 240GB SSD FHD Windows 11 PRO
1 579,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 5420 i7-1185G7 16GB 512GB SSD FHD Windows 11 Home
1 839,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Laptop HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 512GB Win 11 Pro
1 950,00 zł
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

































