Opis produktu



Specyfikacja
| Procesor: | Intel Xeon E5-2609 V2 |
| Ilość Procesorów: | 1 |
| Taktowanie procesora: | 2500MHz |
| Liczba rdzeni: | 4 - Quad Core |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR3 |
| Chłodzenie procesora: | Radiator + Wentylator |
| Płyta główna: | Oryginalna Lenovo |
| Dysk Twardy: | 500GB HDD |
| Obudowa: | Desktop (DT) |
| Napęd: | DVD |
| Porty USB 2.0: | 6 |
| Porty USB 3.0: | 4 |
| Wyjścia graficzne: | DVI lub/i Display Port lub/i D-SUB |
| Porty na płycie głównej: | PCI- Express x16 ,
SATA |
| Zasilacz: | 800W |
| System operacyjny: | Windows 10 Professional PL MAR |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Dodatkowe Informacje: | Komputer stacjonarny typu Desktop (DT) ,
Wyposażone w układ graficzny nVidia Quadro NVS |
Stan:![]() Ukryty | Używany |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie

































