
Intel Core i7
Najnowsza seria procesorów firmy Intel Core i7 wsparta technologiami Turbo Boost, vPro czy Hyper-Threading wpływającymi na większą dynamikę działania i niezawodność. Zintegrowany układ graficzny wysokiej wydajności, 64-bitowa architektura i dwa rdzenie fizyczne sprostają każdej sytuacji. Wydajność na najwyższym poziomie ? niespotykana moc i szybkość działania skutkują nieograniczonym wzrostem produktywności. Idealne rozwiązanie do zadań biurowych i tych w domu.

Dysk Solid-State Drive
Dzięki Solid-State Drive (SSD) Twój komputer czy laptop otrzyma drugie życie. Szybkość i niezawodność to tylko przedsmak tego, co może zaoferować dysk półprzewodnikowy. Podstawową zaletą SSD jest brak ruchomych części. Dodatkowo napędy te charakteryzują się zdecydowanie krótszym czasem dostępu do danych, cichszą pracą oraz o wiele większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zwiększ wydajność, bądź gotów do pracy lub rozrywki w mgnieniu oka. Już nie wrócisz do standardowych dysków talerzowych!

24 miesięcy gwarancji
Sprzedajemy sprzęt poleasingowy, lecz wiemy, że jest on tak dobry, że będzie działał i służył przez długi czas użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów, w najlepszej technologii dostępnej na rynku. Są więc trwale, mocne, szybkie i wydajne. Dzięki temu nie obawiamy się, że zawiodą Państwa oczekiwania a 24 miesięczna gwarancja pozwoli zapomnieć o niechcianych usterkach.
| Model: | Apple MacBook Pro A1990 |
| Procesor: | Intel Core i7-9750H |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Liczba rdzeni: | 6 |
| Taktowanie procesora: | 2.6 |
| Pamięć RAM: | 16GB DDR4 |
| Dysk Twardy: | 512GB SSD |
| System operacyjny: | MacOS Big Sur |
| Przekątna ekranu: | 15,4" |
| Rozdzielczość ekranu: | 2880x1800 |
| Typ matrycy: | Błyszcząca |
| Napęd optyczny: | Brak |
| Karta Graficzna: | Radeon Pro 555X |
| Układ klawiatury: | QWERTY PL - Po zastosowaniu naklejek spolszczających ![]() Naklejki spolszczające |
| Czas pracy na baterii: | Minimum 3h |
| informacje bezpieczeństwa : | INSTRUKCJA_BEZPIECZENSTWA_DLA_KOMPUTEROW_STACJONARNYCH.pdf |
| Zawiera baterie : | Tak |
Oznaczenia dokumentu w raporcie JPK_VAT:![]() Ukryty | GTU_06 |
Stan:![]() Ukryty | Używany |
| Stan techniczny: | |
| Multimedia: | Głośniki ,
Kamera ,
Mikrofon |
Komunikacja:![]() Określa sposób oraz maksymalną prędkość z jaką urządzenie może komunikować się z Internetem. W zależności od typu karty sieciowej może być to połączenie przewodowe i/lub bezprzewodowe. | Wi-Fi ,
Bluetooth |
| Złącza: | USB 3.1 Typ C ,
Minijack 3,5 mm (audio) |
Rodzaj karty graficznej:![]() Określa czy urządzenie korzysta z wbudowanej w procesor lub płytę główną karty graficznej czy posiada osobny, dedykowany do tego układ. Zazwyczaj dedykowane układy są znacznie bardziej wydajne od tych zintegrowanych - dlatego to głównie one znajdują zastosowanie w grach lub rozwiązaniach profesjonalnych. | Grafika dedykowana |
| Porty USB 3.0: | 4 |
| Porty USB 2.0 : | Brak |
| Napęd: | Brak |
| Waga: | 1,83 kg (z baterią) |
| Kategoria jakości: | Złoty |
| Sterowanie: | Touch Bar ,
Klawiatura ,
Force Touch |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Polecane

DELL 7530 i7-8750H 32GB 1TB SSD FHD QUADRO P2000 WIN 10 PRO
- Procesor:
- Seria procesora:
- Liczba rdzeni:
- Rozdzielczość ekranu:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad P15s Gen1 i7-10510U 16GB 512GB Quadro P520 Windows 11 Pro
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 AMD Ryzen 5 Pro 5675U 16GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 Professional
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 AMD Ryzen 5 Pro 5675U 16GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 Home
- Pamięć RAM:
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- System operacyjny:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 AMD Ryzen 5 Pro 5675U 16GB 512GB Windows 11 Pro
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 3510 i5-10210U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Vostro 15 3510 i5-1135G7 16GB 512GB SSD 1920x1080 Windows 11 Pro
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Dell Latitude 3510 i5-10210U 16GB 256GB SSD Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 7430 Srebrny i5-1245U 16GB 512GB Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 5420 i7-1185G7 16GB 256GB SSD FHD Windows 11 Pro
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 7420 Czarny i7-1185G7 32GB 512GB SSD Win11 Pro
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 AMD Ryzen 5 Pro 5675U 16GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 Professional
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Laptop HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 512GB Win 11 Home
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 3420 i5-1135G7 8GB 256GB SSD M.2 Windows 11 Pro
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

HP EliteBook 830 G6 i5-8365U 16GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 pro
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:



































