Opis produktu









Specyfikacja
| Procesor: | Intel® Core™ i7-3520M |
| Pamięć RAM: | 4GB DDR3 |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Dysk Twardy: | 250GB |
| Taktowanie procesora: | 2,7 GHz |
| Liczba rdzeni: | 2 - Dual Core |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Kategoria jakości: | Srebrny |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366x768 |
| Złącza: | HDMI ,
Lan ,
Audio ,
Kart SD |
| Napęd optyczny: | DVD-RW |
| Wejścia USB 3.0: | 2 |
| Wejścia USB 2.0: | 2 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
| Czas pracy na baterii: | minimum 1h |
| Układ klawiatury: | QWERTY po zastosowaniu nalepek spolszczających |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

Dell Latitude 5495 AMD Ryzen 3 PRO 2300U 16GB 512GB SSD M.2 1366x768 Windows 10 Home
929,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 7380 i5-7200U 8GB 240GB SSD FHD Windows 10 HOME
1 029,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 5400 i5-8265U 16GB 256GB SSD M.2 1366x768 Windows 11 Home
1 049,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude E5470 i5-6300U 8GB 240GB SSD HD Windows 10 PRO
629,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad T470s i5-7300U 16GB 256GB SSD FHD Windows 10
960,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:
































