Specyfikacja
| Procesor: | Intel® Core™ i5-4590s |
| Pamięć RAM: | 4GB DDR3 |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Dysk Twardy: | 500 GB |
| Obudowa: | All In One |
| Taktowanie procesora: | 3,0 GHz |
| Liczba rdzeni: | 4 - Quad Core |
| Złącza: | Lan ,
DisplayPort ,
HDMI |
| Napęd optyczny: | DVD |
| Wejścia USB 3.0: | 6 |
| Wejścia USB 2.0: | 2 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920x1080 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

Lenovo ThinkCentre M70q i5-10500T 8GB 256GB SSD Windows 11 Home
1 539,00 zł
- Procesor:
- Taktowanie procesora:
- Liczba rdzeni:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

HP ProDesk 400 G6 SFF i5-9400 16GB 512GB SSD Windows 11 PRO
1 699,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Lenovo V530s SFF i5-9400 6x2.9GHz 16GB 256GB SSD DVD Windows 11 Pro
1 544,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo V530s SFF i5-9400 6x2.9GHz 16GB 512GB SSD DVD Windows 11 Home
1 605,99 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Gwarancja:
- Etykieta:

HP ProDesk 400 G6 SFF i5-9400 16GB 512GB SSD Windows 11 Home
1 649,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Lenovo V530s SFF i5-9400 6x2.9GHz 16GB 256GB SSD DVD Windows 11 Home
1 493,99 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkCentre M910T MT i7-7700 8GB 240GB SSD BN Windows 10 Home
1 349,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

































