DELL B2375dnf Urządzenie Wielofunkcyjne Laserowa A4 Mono Duplex Sieć

24 Miesiące Gwarancji
ID produktu: 11563
Producent: Dell
Producent: Dell
Model: B2375dnf
Max. Format Papieru: A4
Duplex: Tak
Zobacz pełną specyfikację
 • Wydajne i bezpieczne drukowanie, kopiowanie i skanowanie za pomocą urządzenia Dell B2375dnf. Wysoka wydajność robocza w jednym urządzeniu. Brak języka polskiego w menu. Sprzęt odnowiony, oryginalnie zapakowany. Bez materiałów eksploatacyjnych.
899,00 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania
Opis produktu

DELL B2375dnf

Wydajne i bezpieczne drukowanie, kopiowanie i skanowanie za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego B2375dnf. Szybkie drukowanie, druk dwustronny, wysoka wydajność robocza oraz solidne funkcje z zakresu bezpieczeństwa w jednym urządzeniu.

Personalizowanie ustawień dostępu za pomocą kolorowego ekranu dotykowego 4,3", najprostszego w obsłudze w swojej klasie. Skanowanie i kopiowanie dokumentów dwustronnych z wbudowanym automatycznym podajnikiem dokumentów (DADF) i przekształcanie wydruków na przeszukiwalne pliki PDF za pomocą oprogramowania NuanceTM PaperPortTM 14.

Długofalowe oszczędności dzięki niskiemu, całkowitemu kosztowi posiadania przy jednoczesnym spełnianiu wymagań w zakresie druku w firmie za pomocą monochromatycznego urządzenia wielofunkcyjnego B2375dnf.


Bezpieczeństwo danych i uproszczone zarządzanie

 • Ochrona dokumentów wrażliwych przed osobami niepowołanymi za pomocą funkcji Secure Print. Zadania druku uruchamiane są po wprowadzeniu 4-cyfrowego kodu PIN z poziomu pulpitu użytkownika.

 • Skanowanie i przekształcanie plików na bezpieczny PDF za pomocą funkcji 128-bitowego szyfrowania Secure PDF.

 • Zabezpieczenie transmisji danych za pomocą protokołów SNMPv3 oraz IPV6 z szyfrowaniem i uwierzytelnianiem IPsec, jak również zapomocą kontroli dostępu do sieci IEEE 802.1x.

 • Ochrona przed nieupoważnionym korzystaniem za pomocą uwierzytelniania dowolnego użytkownika oraz protokołu LDAP z uwierzytelnienianiem Kerberos.

 • Uproszczenie dostarczania sterowników i wprowadzania zmian ustawień drukowania za pomocą Dell Open Printer Driver (OPD).

 • Monitorowanie, zarządzanie i tworzenie raportów dla urządzeń w sieci za pomocą Dell Open Manage™ Printer Manager V2 (OMPM).


image-Konfiguracja

Większa wydajność dzięki prostej obsłudze

 • Personalizowanie ustawień za pomocą kolorowego ekranu dotykowego 4,3", najprostszego w obsłudze w swojej klasie.

 • Podgląd zeskanowanych plików na ekranie dotykowym przed drukowaniem lub udostępnieniem.

 • Skanowanie do różnych miejsc i udostępnianie treści cyfrowych w różnych miejscach: email, PC, sieć, FTP, serwer faksów, usługi sieciowe WSD i usługi chmury Microsoft® SharePoint® Online oraz Google Drive™.

 • Proste skanowanie i kopiowanie dwustronnych dokumentów za pomocą automatycznego podajnika dokumentów do kopii dwustronnych (DADF) na 50 arkuszy.

 • Wygodne zapisywanie i wyszukiwanie szablonów często używanych dokumentów w pamięci urządzenia wielofunkcyjnego, do 3 GB pamięci własnej.

 • Bezpośrednie drukowanie z pamięci USB poprzez port umieszczony z przodu.

 • Bezpośrednie drukowanie z różnych urządzeń przenośnych: aplikacja Dell Mobile Print (dla urządzeń przenośnych z systemem AndroidTM), AirPrint (dla urządzeń przenośnych z systemem iOS), Google Cloud Print


image-Osprzęt

Znakomita jakość i wydajność

 • Szybkie drukowanie nawet do 40/38 stron na minutę (letter/A4).

 • Niezawodna realizacja dużych zadań druku przy wydajności roboczej do 100 000 stron miesięcznie.

 • Maksymalizacja wydajności sieci dzięki połączeniu Gigabit Ethernet zapewnia szybki transfer danych.

 • Mniejsze zużycie papieru dzięki drukowi dwustronnemu. Urządzenie drukuje również na papierze makulaturowym, papierze z odzysku i bez chloru.


24 miesiące gwarancji

Każdy z naszych urządzeń jest wielokrotnie sprawdzany pod kątem wydajności i jakości działania. Jesteśmy przekonani, że produkt, który do Ciebie trafia jest pozbawiony wad i jest w stanie posłużyć Ci długo. W celu zapewnienia komfortu zapewniamy klientom 24 miesięcy gwarancji.

Specyfikacja
Stan:

Ukryty

Odnowiony
Producent:
Dell
Model:
B2375dnf
Rodzaj Druku:
Monochromatyczny Laserowy
Funkcje:
Drukowanie
,
Faksowanie
,
Kopiowanie
,
Skanowanie
Rozdzielczość druku:
600 x 600 dpi
Szybkość druku:
38 str./min
Wydajność:
100000 stron/miesiąc
Max. Format Papieru:
A4
Duplex:

Jeśli konieczność drukowania dwustronnych dokumentów bywa dla Ciebie problematyczne to funkcja dupleksu rozwiąże Twój problem. Duplex to najprościej mówiąc automatyczne drukowanie dwustronne - bez potrzeby ręcznego obracania kartek, ponieważ moduł dupleksu zrobi to za Ciebie wewnątrz drukarki.

Tak
Wbudowany FAX:
Tak
Typ Portu :
USB
,
RJ45 / LAN
Wymiary:
462 x 420 x 477 mm
Waga:
16 kg
Gwarancja:
24 miesiące
Okablowanie:
Produkty nowe, oryginalnie zapakowane posiadają okablowanie dostarczane przez producenta, w przypadku urządzeń odnowionych, powystawowych i poleasingowych przewody nie stanowią części zestawu, można je dokupić osobno
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel