2020-09-04

Laptopy poleasingowe – czy warto?

Laptopy poleasingowe - czy warto?

Laptopy poleasingowe to często gratka dla tych użytkowników, którzy wymagają od sprzętu najlepszych parametrów, ale nie chcą wydawać na laptopa dużo pieniędzy. Czy rzeczywiście warto jednak stawiać na laptopy poleasingowe?

Powyższy tytuł wpisu można uznać za nieco prowokacyjny, ponieważ pojawia się w sklepie, który oferuje między innymi laptopy poleasingowe. Chcemy jednak wyjaśnić, że takiego sprzętu nie należy się bać i nie należy rezygnować z jego zakupu. W wielu przypadkach laptopy poleasingowe mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem, szczególnie dla wymagającego użytkownika.

Co oznacza, że laptop jest poleasingowy?

Najprostsze wyjaśnienie powyższego pytania to po prostu określenie laptopa poleasingowego jako laptopa używanego. Duże firmy z reguły używają bardzo dużo laptopów. Aby zoptymalizować koszty, nie kupują ich jednak, ale leasingują. Po zakończeniu umowy taki sprzęt wraca do leasingodawcy, a ten go odsprzedaje chętnym firmom. Te oferują laptopy poleasingowe konsumentom. Dzięki temu w naszym sklepie można znaleźć bardzo szeroki asortyment takiego sprzętu – laptopy 12 cali, laptopy 13 cali, laptopy 14 cali, laptopy 15 cali, laptopy 16 cali, laptopy 17 cali, laptopy klasyczne, laptopy dotykowe. Do tego można wybierać sprzęt o różnych procesorach – Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, jak również stacje dokujące Dell, stacje dokujące Lenovo, stacje dokujące HP i stacje dokujące Fujitsu. Nie brakuje u nas również takich akcesoriów jak torby na laptopy, zasilacze do laptopów i baterie do laptopów.

Cena ma znaczenie!

Dużą zaletą laptopów poleasingowych jest atrakcyjna cena. To prawdziwa okazja, żeby sprzęt o bardzo dobrych parametrach kupić o wiele taniej, niż byłoby to w przypadku nowego laptopa. W wielu przypadkach trzeba zapłacić zaledwie jedną trzecią ceny nowego sprzętu. Dzięki temu można zdobyć tanio bardzo dobry laptop tak uznanych producentów, jak Dell, Lenovo, Fujitsu, HP i Apple.

Co z gwarancją?

Skoro laptopy są używane, niektórzy klienci naszego sklepu mogliby pomyśleć, że w przypadku awarii takiego sprzętu pozostaną sami z tym problemem. Nic bardziej mylnego! Nasze laptopy poleasingowe nie tylko mają atrakcyjne ceny, ale są także objęte są gwarancją. W przypadku niektórych sprzętów okres gwarancji wynosi nawet 24 miesiące. Decydując się zatem na laptopa poleasingowego w naszym sklepie, otrzymuje się nie tylko możliwość zakupienia produktów najlepszych producentów w atrakcyjnej cenie, ale i spokój w okresie eksploatacji dzięki zapewnionej opiece serwisowej.

Na koniec pozostaje już tylko podsumować argumenty, które pojawiły się wcześniej i przemawiały za tym, że warto kupować laptopy poleasingowe. Takie rozwiązanie jest idealne dla tych osób, które szukają najwyższej wydajności za jak najniższą cenę. Dzięki ofercie poleasingowej można zdobyć laptop z najwyższej półki bez wydawania dużych pieniędzy. Do tego w przypadku naszej oferty to sprzęt gruntownie sprawdzony i objęty gwarancją. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą naszych laptopów!

pixel