2018-11-15

Laury jakości - jak selekcjonujemy nasze sprzęty

Klasy jakości laptopów poleasingowych

Stan wizualny komputerów poleasingowych

Laurem - idea funkcjonowania marki jest ściśle związana z oferowanymi przez nas produktami. Pierwszym i najważniejszym zadaniem, które przed sobą postawiliśmy, jest sprzedawanie produktów jedynie najwyższej jakości. Komputery i laptopy, które trafiają na półki naszych salonów stacjonarnych, czy do sklepu internetowego, jest starannie selekcjonowany. Priorytetem jest wyodrębnienie sprzętów, które są w doskonałym stanie technicznym. Jest to dla nas równoznaczne z tym, że sprzęt jest w pełni sprawny i wszystkie jego funkcjonalności są dostępne dla potencjalnego nabywcy.

Zdaliśmy sobie jednak sprawę, że kluczowym aspektem przy robieniu zakupów w naszym sklepie, jest dla Was stan wizualny jednostek. Opierając naszą filozofię działania na tym założeniu, stworzyliśmy bardzo prosty system kategorii jakościowych, do których przypisujemy oferowane przez nas sprzęty. Każdej jednostce przyznajemy Laury, które są naszymi kategoriami jakości.


Laur Srebrny
Przyznajemy go sprzętom kompletnie sprawnym pod względem technicznym. Mogą one nosić normalne ślady użytkowania. Kupując taki sprzęt możesz mieć pewność co do idealnego stanu matrycy i ogólnego dobrego stanu wizualnego. Kategorię tą dedykujemy użytkownikom, którzy szukają zaawansowanego sprzętu biznesowego w atrakcyjnej cenie.

Laur Złoty
Takie wyróżnienie otrzymują sprzęty, które wybieramy z naszej oferty z należytą starannością. Wyselekcjonowaliśmy jedynie sztuki, których wygląd najbardziej przypomina sprzęt nowy. Naturalnie, mogą pojawiać się na nich bardzo mocno ograniczone ślady użytkowania, niejednokrotnie ledwo zauważalne. Sprzęty oznaczone Złotym Laurem są doskonałym wyborem dla wszystkich, dla których aspekt wizualny ma priorytetowe znaczenie.

Laur Diamentowy
Otrzymują go jedynie sprzęty, które spełniają standardy Lauru Złotego. Różnica polega na tym, że mają one dodatkowe ulepszenia w postaci np. podświetlanej klawiatury, nowej baterii czy nowego twardego dysku. Informację o tym co zostało wymienione w konkretnym sprzęcie umieszczamy na karcie produktu (pod nazwą). Produkty z kategorii diamentowej zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kiedy szukasz biznesowego laptopa

Jak szukać produktów wg. konkretnych kategorii jakościowych? To nic trudnego, do wyboru macie dwa sposoby.


1. Możemy wykorzystać do tego stronę główną. Znajdź na niej tabelę z opisem poszczególnych Laurów (znajduje się mniej więcej w połowie jej wysokości) i kliknij w tą, która Cię interesuje. Pojawią się tylko produkty, które mają przyznany konkretny laur jakości.

2. W menu filtrowania na liście produktów. Wybieramy kategorię produktów, których szukamy, np. Laptopy > Core i5, po czym w pasku filtrowania po lewej stronie znajdujemy parametr "kategoria jakości". Wybieramy interesujący nas parametr, klikamy "zastosuj" i mamy od tego momentu przed oczami produkty spełniające tylko konkretny parametr jakościowy.Kategorie jakości A i A+

Laury przyznajemy głównie laptopom, ponieważ to w przypadku ich kupowania aspekt wizualny może mieć ogromne znaczenie. Co jeśli znajdziesz na naszej stronie produkt, który nie jest zakwalifikowany do żadnej z kategorii jakości? Oznacza to, że spełnia on klasę A lub A+. To uniwersalnie stosowane oznaczenia sprzętów poleasingowych na rynku. Kategorie A i A+ są najwyższymi z możliwych i oznaczają one, że sprzęty mogą nosić normalne ślady użytkowania, ale nie mają żadnych uszkodzeń, które wpływają na komfort pracy (np. matryce nie mają żadnych zarysowań, laptopy nie mają pęknięć na obudowach, etc.).

Mamy nadzieję, że z tym poradnikiem będzie Wam teraz jeszcze łatwiej robić zakupy za pośrednictwem sklepu internetowego Laurem. Życzymy samych udanych transakcji, pozostajemy w kontakcie!

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel