2019-07-25

Laptop dla ucznia – jak go wybrać?

Laptop dla ucznia - jak go wybrać
Laptop dla ucznia – jak go wybrać?

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania dla wszystkich młodych ludzi powracających do nauki po długim okresie wakacji. Ale czy na pewno tylko dla nich? Tytaniczna praca pozostaje przecież po stronie rodziców. Zorganizowanie szkolnej wyprawki to niełatwa sprawa. Do zebrania jest mnóstwo rzeczy – książki, zeszyty, wyposażone piórniki.

Coraz częściej w szkołach, jednak przed młodymi ludźmi stawiane są zadania, których realizacja wymaga zaangażowania sprzętu komputerowego. Przygotowanie prezentacji, napsianie wypracowania czy znalezienie niezbędnych informacji, aby przygotować się do klasówki. Zrealizowanie takich prac domowych staje się niemożliwe, kiedy nasza pociecha nie ma do dyspozycji komputera. Dodatkowo przychodzi moment, kiedy młody człowiek uparcie twierdzi, że potrzebuje już swojego prywatnego sprzętu. Co zrobić w takiej sytuacji? Inwestowanie w drogi sprzęt o wysokich parametrach wydaje się nie być konieczne w przypadku dzieciaka w wieku szkolnym. Często też taki zakup wiąże się z dużymi kosztami, których chcemy uniknąć. W takich momentach rodzice często decydują się na zakup tańszego marketowego laptopa. Ale czy naprawdę to jedyne rozwiązanie? Uspakajamy – nie. Są jeszcze laptopy poleasingowe.

Wytrzymały laptop do szkoły

To sprzęty, które są produkowane na potrzeby prowadzenia biznesu. Co za tym idzie są wykonane z bardzo mocnych i zaawansowanych technologicznie materiałów. To już pierwszy argument przemawiający na korzyść poleasinga – jak powszechnie wiadomo dzieci nie zawsze zwracają uwagę na to gdzie odkładają swoje rzeczy i czy takie miejsca są na pewno bezpieczne. Dla plastikowego laptopa może to wiązać się z nienajlepszą przyszłością.

Laptop do nauki i okazjonalnego grania

Mając dzieci w wieku szkolnym zależy nam, aby poświęcały czas nauce i innym czynnościom związanym z szeroko rozumianym rozwojem. Nie chcemy, aby młody człowiek spędzał godziny przed grami komputerowymi. Jeśli jednak mądrze pokierujemy nasze dziecko to znajdzie ono czas zarówno na czynności pożyteczne, jak i czystą rozrywkę. W tym miejscu laptop biznesowy – poleasingowy również świetnie się obroni. Zintegrowane karty graficzne, a w niektórych laptopach nawet te dedykowane, umożliwiają komfortowe granie w tytuły takie jak np. CS:GO. Kolejny punk dla poleasinga!

Komputer do szkoły dla dziecka

Wróćmy jednak do sedna. Laptop ma uczniowi służyć przede wszystkim do zadań szkolnych. Wiele technologii zastosowanych w laptopach klasy biznesowej (a takimi niewątpliwie są laptopy poleasingowe) zostało stworzone, aby praca z nimi była możliwie najbardziej komfortowa. Wysokiej jakości matryce IPS oraz TN pozwolą dzieciakowi przygotować nawet najbardziej rozbudowaną prezentację na lekcję języka polskiego czy przyrody. Dzięki podświetleniu ledowemu ekrany takie oszczędzają wzrok użytkownika – w tym wypadku dziecka. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Dołączmy do tego podświetlane klawiatury, w które wyposażone jest większość modelów biznesowych. Kolejny punkt, aby oczy naszych pociech nie musiały się przemęczać przy pracy w warunkach słabszego oświetlenia. Szybkie dyski SSD o dużej pojemności pozwalają na magazynowanie niezbędnych w codziennej szkolnej pracy materiałów, takich jak fotografie, muzyka czy filmy. Z poleasingiem nasz maluch będzie się stanie przygotować do każdej – nawet najtrudniejszej klasówki. Trzy do zera dla komputerów biznesowych!

Dlaczego laptop poleasingowy?

Nie będę zaskoczony, jeśli zrodzi się w Waszych głowach myśl dotycząca opłacalności zakupu komputera poleasingowego. Koszt takiego urządzenia jest często równy (bądź bardzo zbliżony) do ceny marketowego sprzętu komputerowego. Do tego dochodzi kwestia gwarancji. No właśnie, gwarancji. Wszystkie laptopy znajdujące się w ofercie Laurem objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancji. Jesteśmy całkowicie pewni sprzętu, który dystrybuujemy i bierzemy za niego odpowiedzialność. Nasze laptopy są poddawane obszernym testom i niezbędnym konserwacjom, umożliwiając tym samym niezawodną pracę przez kolejne lata. Takim sposobem dostajemy możliwość kupienia bardzo wysokiej klasy laptopa za ułamek jego wartości. Warto wiedzieć, że laptopy biznesowe wchodząc na rynek kosztują nieraz kilka tysięcy złotych.

Propozycje laptopów dla uczniów

Czas przedstawić kilka propozycji laptopów biznesowych, nadających się idealnie do użytku szkolnego.

LENOVO T440p
– budżetowy laptop, który pomoże każdemu uczniowi w codziennej nauce

Laptop dla uczniaDell E7450 – bardzo wytrzymały i wydajny laptop, zadowoli nawet najbardziej wymagającego dzieciaka

Laptop do szkoły sklep komputerowyHP Zbook 15 – laptop do nauki i rozrywki, wydajna karta graficzna pozwala na obsługę gier komputerowych

Laptop do grania dla dziecka

Promocja - laptop z wyprawką

Dodatkowo specjalnie dla wszystkich Was, którzy musicie wyprawić swojego dzieciaka do szkoły w laptopa przygotowaliśmy specjalną promocję.
Laptop z wyprawką – bo tak nazywaliśmy nasz pakiet to korzyści w postaci:

  1. Wydajnego laptopa Fujitsu S751
  2. Słuchawek, umożliwiających słuchanie ulubionej muzyki
  3. Etui ochronnego na laptop
  4. Pendrive’a do przechowywania ważnych szkolnych materiałów

Wszystko to można nabyć w specjalnym pakiecie za 499zł! Ilość parkietów ograniczona, dlatego spieszcie się rodzice!

 

 
 
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel