Opis produktu










Specyfikacja
| Procesor: | Intel® Core™ i3-4010U |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i3 |
| Taktowanie procesora: | 1,7 GHz |
| Liczba rdzeni: | 2 - Dual Core |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR3 |
| Dysk Twardy: | 120GB SSD |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| System operacyjny: | Windows 10 Home MAR |
| Kategoria jakości: | Złoty |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366x768 |
| Złącza: | HDMI ,
D-SUB (VGA) ,
Lan ,
Audio ,
Kart SD |
| Napęd optyczny: | DVD-RW |
| Wejścia USB 3.0: | 2 |
| Wejścia USB 2.0: | 2 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
| Czas pracy na baterii: | Minimum 2h |
| Układ klawiatury: | QWERTY po zastosowaniu nalepek spolszczających |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

Lenovo ThinkPad T580 i5-8250U 16GB 512GB SSD 1920x1080 Windows 11 Pro
1 635,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Rozdzielczość ekranu:
- Przekątna ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad T580 i5-8250U 16GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 Home
1 463,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Rozdzielczość ekranu:
- Przekątna ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

HP ProBook 450 G7 i3-10110U 16GB 512GB FHD Win 11 Home
1 619,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Etykieta:

HP ProBook 450 G7 i3-10110U 16GB 256GB FHD Win 11 Home
1 509,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad T580 i5-8250U 16GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 Pro
1 523,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Rozdzielczość ekranu:
- Przekątna ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 3510 i5-10210U 16GB 256GB SSD Windows 11 Home
1 565,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 3510 i5-10210U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro
1 737,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 3510 i5-10210U 16GB 256GB SSD Windows 11 Pro
1 625,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

































