
Dell Latitude
Seria Latitude firmy Dell zyskuje uznanie nie tylko w środowisku biznesowych użytkowników. Modele amerykańskiej marki Dell charakteryzują się osobliwym wyglądem, nowoczesną technologią oraz pierwszorzędną trwałością. Postaw na atrakcyjną funkcjonalność w ekonomicznej cenie.

Trwała struktura w gustownym uformowaniu
Wyraźnie elegancki wygląd urządzenia podkreśla jego maksymalną wytrzymałość. Wytrzymała, trwała obudowa wykonana z najwyższej jakości materiałów sprawia iż laptop sprosta najcięższym warunkom. Sprzęt ponadto jest odporny na zalanie, a ekran został wzmocniony i uszczelniony przed kurzem i
wilgocią.

Intel® CoreTM i5-6300U reprezentant szóstej generacji procesów
Wszystkie zadania w Twoim biurze zostaną wykonane z czystą przyjemnością. Dwurdzeniowy procesor Intel® CoreTM i5-6300U z bazowym taktowaniem 2,5 GHz zapewni wysoką prędkość podczas wykonywaniu kilku procesów. Układ graficzny Intel HD Graphics jest bardzo dobrym przykładem że jego wydajność pozwala na obsługę wielu programów czy gier komputerowych.

Porty i złącza
Na obudowie naszego sprzętu znajdziemy port HDMI który jest standardowym złącze umożliwiające przesłanie wysokiej jakości dźwięku i obrazu oraz port USB 3.0 który osiąga znacznie wysoki transfer przesyłania danych.

Osprzęt
Wyważona i solidnie wykonana klawiatura powoduje komfortową pracę bez zmęczenia palców. Touchpad wyróżnia się dokładnością, precyzją a jego przyciski są łatwo wyczuwalne i przyjemne w użytkowaniu. Dodatkowo podświetlana klawiatura w dobrym guście nadaje prawdziwego luksusu w świecie komputerów mobilnych.

24 miesięcy gwarancji
Sprzedajemy sprzęt poleasingowy, lecz wiemy, że jest on tak dobry, że będzie działał i służył przez długi czas użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów, w najlepszej technologii dostępnej na rynku. Są więc trwale, mocne, szybkie i wydajne. Dzięki temu nie obawiamy się, że zawiodą Państwa oczekiwania a 24 miesięczna gwarancja pozwoli zapomnieć o niechcianych usterkach.
| Procesor: | Intel® Core™ i5-6300U |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR4 |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora: | 2,4 GHz |
| Dysk Twardy: | 256GB SSD |
| System operacyjny: | Windows 10 Home MAR |
| Liczba rdzeni: | 2 - Dual Core |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Kategoria jakości: | Złoty |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920x1080 |
| Złącza: | Lan ,
Audio ,
USB typu C ,
D-SUB (VGA) ,
HDMI ,
Kart SD |
| Napęd optyczny: | Brak |
| Wejścia USB 3.0: | 3 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
| Czas pracy na baterii: | Minimum 3h |
| Etykieta: | 24 Miesiące Gwarancji |
| Układ klawiatury: | QWERTY po zastosowaniu nalepek spolszczających |
Kup również

Nowa MYSZ LOGITECH M185 Bezprzewodowa Czarno-Szara NANO USB
- Producent:
- Model:
- Łączność:
- Etykieta:
- Gwarancja:
Polecane

Lenovo ThinkPad P15s Gen1 i7-10510U 16GB 512GB Quadro P520 Windows 11 Pro
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

APPLE MACBOOK PRO A1990 i9-9980HK 32GB 512GB Radeon Pro 555X MacOS Big Sur
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Etykieta:

Dell Precision 7750 I5-10400H 16GB 512GB SSD 1920x1080 Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Precision 7750 I5-10400H 32GB 512GB SSD 1920x1080 Windows 11 Pro
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 AMD Ryzen 5 Pro 5675U 16GB 512GB Windows 11 Pro
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Precision 7750 I5-10400H 16GB 1TB SSD 1920x1080 Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Precision 7750 I5-10400H 32GB 512GB SSD 1920x1080 Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Precision 7750 I5-10400H 16GB 512GB SSD 1920x1080 Windows 11 Pro
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:


































