Specyfikacja
| Procesor: | Intel® Core™ i5-7200U |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora: | 2,5 GHz |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR4 |
| Dysk Twardy: | 120GB SSD |
| Liczba rdzeni: | 2 - Dual Core |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Kategoria jakości: | Złoty |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920x1080 |
| Złącza: | HDMI ,
Lan ,
Audio ,
USB typu C ,
Kart SD |
| Napęd optyczny: | Brak |
| Wejścia USB 3.0: | 3 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics 620 |
| Czas pracy na baterii: | Minimum 3h |
| Układ klawiatury: | QWERTY po zastosowaniu nalepek spolszczających |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Kup również

Nowa MYSZ LOGITECH M185 Bezprzewodowa Czarno-Szara NANO USB
55,90 zł
- Producent:
- Model:
- Łączność:
- Etykieta:
- Gwarancja:
Polecane

Dell Latitude 3510 i5-10210U 16GB 256GB SSD Windows 11 Home
1 565,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 AMD Ryzen 5 Pro 5675U 16GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 Professional
2 048,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 3510 i5-10210U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro
1 737,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad P15s Gen1 i7-10510U 16GB 512GB Quadro P520 Windows 11 Pro
2 164,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Vostro 3520 i3-1115G4 8GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 PRO
1 999,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 AMD Ryzen 5 Pro 5675U 16GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 Home
1 988,00 zł
- Pamięć RAM:
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- System operacyjny:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 AMD Ryzen 5 Pro 5675U 16GB 512GB Windows 11 Pro
2 160,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:


































