Specyfikacja
| Procesor: | Intel® Core™ i5-3470 |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora: | 3,2 GHz |
| Liczba rdzeni: | 4 - Quad Core |
| Obudowa: | TW |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR3 |
| Dysk Twardy: | 240GB SSD |
| System operacyjny: | Windows 10 Professional PL MAR |
| Złącza: | Lan ,
Audio ,
DisplayPort ,
D-SUB (VGA) |
| Napęd optyczny: | DVD |
| Wejścia USB 3.0: | 4 |
| Wejścia USB 2.0: | 4 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
| Porty: | PCI- Express x16 ,
SATA |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

Lenovo ThinkCentre M710Q i7-6700T 8GB 240GB SSD Windows 10 Home
1 029,00 zł
- Procesor:
- Taktowanie procesora:
- Liczba rdzeni:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Dell Optiplex 5050 MT i3-6100 16GB 240GB SSD Windows 10 Home
833,99 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Lenovo ThinkCentre M900 TW i7-6700 8GB 240GB SSD Windows 10 Home
799,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Dell Optiplex 5050 SFF i5-7500 16GB 240GB SSD Windows 10 Pro
814,80 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Lenovo ThinkCentre M910s SFF i7-6700 8GB 240GB SSD Windows 10 HOME
999,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

HP ProDesk 400 G5 SFF i5-8500 8GB 240GB SSD Windows 11 Home
890,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Dell Optiplex 5060 SFF GOLD G5400 8GB 240GB SSD Windows 10 HOME
863,00 zł
- Procesor:
- Seria procesora:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Optiplex 7040 SFF i7-6700 8GB 120GB SSD
862,80 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:
































