Specyfikacja
| Procesor: | Intel® Core™ i3-3220 |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i3 |
| Taktowanie procesora: | 3,3 GHz |
| Liczba rdzeni: | 2 - Dual Core |
| Obudowa: | SFF |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR3 |
| Dysk Twardy: | 120GB SSD |
| System operacyjny: | Windows 10 Home MAR |
| Złącza: | Lan ,
DisplayPort ,
Audio ,
D-SUB (VGA) |
| Napęd optyczny: | DVD |
| Wejścia USB 2.0: | 6 |
| Wejścia USB 3.0: | 4 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
| Porty: | PCI- Express x16 ,
SATA |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

HP ProDesk 600 G3 MT i5-6500 8GB 240GB SSD DVD Windows 10 Home
499,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

HP ProDesk 600 G1 SFF i5-4570 16GB 240GB SSD DVD Windows 10 PRO
589,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

HP ProDesk 600 G3 MT i5-6500 8GB 240GB SSD BN Windows 10 Home
509,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

HP ProDesk 400 G3 DM i5-6500T 8GB 240GB SSD Windows 10 Pro
629,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Dell Optiplex 3040 SFF G4400 8GB 480GB SSD Windows 10 HOME
502,80 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

HP Elite 8300 SFF i7-3770 8GB 480GB SSD
569,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Dell Optiplex 3050 MT i5-6500 8GB 240GB SSD BN Windows 10 Home
599,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

































