Opis produktu





Specyfikacja
| Procesor: | Intel® Core™ i7-3770 |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Obudowa: | SFF |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR3 |
| Dysk Twardy: | 240GB SSD |
| System operacyjny: | Windows 10 Home MAR |
| Taktowanie procesora: | 3,4 GHz |
| Liczba rdzeni: | 4 - Quad Core |
| Złącza: | Lan ,
2x Displayport ,
Audio ,
D-SUB (VGA) |
| Napęd optyczny: | DVD-RW |
| Wejścia USB 3.0: | 4 |
| Wejścia USB 2.0: | 6 |
| Karta Graficzna: | NVIDIA Geforce GTX 1050 |
| Wielkość Pamięci: | 2GB RAM |
| Porty: | PCI- Express x16 ,
PCI- Express x1 ,
4x SATA |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

HP ProDesk 400 G6 SFF i5-9400 16GB 512GB SSD Windows 11 PRO
1 699,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

ZESTAW KOMPUTEROWY HP 800 G2 DM i5-6500T 8GB 240GB SSD WIN 10 PRO + LG 24MB37PM 24" IPS LED + WIFI TP-LINK + MYSZ, KLAWIATURA, OKABLOWANIE
1 609,00 zł
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Model monitora:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Typ matrycy:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Optiplex 3080 Micro i5-10500T 6x2.3GHz 16GB 512GB SSD WIFI Win 11 Home
2 209,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

HP ProDesk 400 G6 SFF i5-9400 16GB 512GB SSD Windows 11 Home
1 649,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Obudowa:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Dell Optiplex 5070 SFF i7-9700 16GB 480GB SSD Windows 11 Home
2 315,00 zł
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Obudowa:
- Napęd optyczny:
- Model karty graficznej:
- Etykieta:
- Gwarancja:



































