Dell Latitude
Dell Latitude to niekwestionowany lider laptopów klasy Enterprise. Wszystkie serie tego giganta z Doliny Krzemowej charakteryzują się wysoką jakością i żywotnością przy relatywnie niskiej cenie produktu.
Komponenty
Model Dell Latitude E5540 składa się z procesora i5-4210U, który jest równowagą pomiędzy wydajnością a oszczędnością energii. W podanej konfiguracji możemy znaleźć dwa sloty RAM wypełnione kośćmi o łącznej pojemności 4GB DDR3. Wisienką na tym elektronicznym torcie jest szybki dysk SSD o pojemności 258GB.
Wykonanie
Jakość wykonania potwierdza niezawodność tej marki. Laptop waży zaledwie 2,4 KG co zapewnia mobilność i duży komfort pracy. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dopełnieniem genialnego design'u jest możliwość podłączenia stacji dokującej.
Klawiatura
Komfortowa w użytkowaniu klawiatura cieszy przy każdym wciśnięciu klawisza. Intuicyjny, wygodny touchpad sprawia, że porty USB pozostają wolne od peryferii.
| Procesor: | Intel® Core™ i5-4210U |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora: | 1,7 GHz |
| Liczba rdzeni: | 2 - Dual Core |
| Pamięć RAM: | 8GB DDR3 |
| Dysk Twardy: | 240GB SSD |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| System operacyjny: | Windows 10 Home MAR |
| Kategoria jakości: | Srebrny |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366x768 |
| Złącza: | HDMI ,
D-SUB (VGA) ,
Lan ,
Audio ,
Kart SD |
| Napęd optyczny: | DVD-RW |
| Wejścia USB 3.0: | 2 |
| Wejścia USB 2.0: | 2 |
| Karta Graficzna: | Intel® HD Graphics Zintegrowana |
| Czas pracy na baterii: | Minimum 2h |
| Układ klawiatury: | QWERTY PL (US) |
Polecane

DELL 7530 i7-8750H 32GB 1TB SSD FHD QUADRO P2000 WIN 10 PRO
- Procesor:
- Seria procesora:
- Liczba rdzeni:
- Rozdzielczość ekranu:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 AMD Ryzen 5 Pro 5675U 16GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 Home
- Pamięć RAM:
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- System operacyjny:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Microsoft Surface Laptop 3 i5-1035G7 8GB 256GB SSD Win11 PRO Silver
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 3510 i5-10210U 16GB 256GB SSD Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Vostro 15 3510 i5-1135G7 16GB 256GB SSD 1920x1080 Windows 11 Pro
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Etykieta:
- Gwarancja:

HP ProBook 450 G7 i3-10110U 16GB 512GB FHD Win 11 Home
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Etykieta:

Dell Vostro 15 3510 i5-1135G7 16GB 512GB SSD 1920x1080 Windows 11 Pro
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Etykieta:
- Gwarancja:

































