Specyfikacja
| Producent: | Apple |
| Model: | Apple iPhone 15 A3090 |
| Procesor: | Apple A16 Bionic |
| Liczba rdzeni: | 6 - Hexa Core |
| Taktowanie procesora: | 3.46 |
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128GB |
| System operacyjny: | iOS |
| Przekątna ekranu: | 6.1" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1179 x 2556 |
| Typ ekranu: | OLED |
| Transmisja danych: | 4G (LTE) ,
5G |
| Złącza: | USB-C ,
nanoSIM |
| Aparat: | 48 Mpx - Aparat tył ,
12 Mpix - Aparat przód |
| Nagrywanie Video: | HD (1080p) ,
4K |
| Funkcje aparatu: | Autofocus ,
Lampa błyskowa ,
Zoom ,
Nagrywanie wideo ,
Optyczna stabilizacja obrazu ,
Cyfrowa stabilizacja obrazu ,
HDR |
| Nawigacja: | A-GPS ,
GPS ,
GLONASS ,
BeiDou ,
Galileo |
Komunikacja:![]() Określa sposób oraz maksymalną prędkość z jaką urządzenie może komunikować się z Internetem. W zależności od typu karty sieciowej może być to połączenie przewodowe i/lub bezprzewodowe. | Wi-Fi ,
NFC ,
Bluetooth |
| Czujniki : | Akcelerometr ,
Czujnik grawitacyjny ,
Czujnik zbliżeniowy ,
Czujnik światła ,
Barometr ,
magnetometr ,
Żyroskop |
| Funkcje: | Ładowanie indukcyjne ,
Tethering (hot-spot) ,
Szybkie ładowanie |
| Pojemność akumulatora: | 3349 mAh |
| Wymiary: | Wysokość - 146.70 mm ,
Szerokość - 71.60 mm ,
Grubość - 7.80 mm |
| Waga: | 172 g |
| Kolor: | Czarny ,
Black |
| Dodatkowe Informacje: | W zestawie ładowarka i kabel USB ,
Etui Clear Case |
Stan:![]() Ukryty | Powystawowy |
| Opcje SIM: | Dual SIM ,
nanoSIM + eSIM |
| Zawiera baterie : | Tak |
| informacje bezpieczeństwa : | INSTRUKCJA_BEZPIECZENSTWA_DLA_KOMPUTEROW_STACJONARNYCH.pdf |
Oznaczenia dokumentu w raporcie JPK_VAT:![]() Ukryty | GTU_06 |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie

Samsung Galaxy A30s SM-A307G 4GB 64GB Android White
349,00 zł
- Model:
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Pamięć wbudowana:
- Kolor:
- Etykieta:

Nokia X20 TA-1341 6GB 128GB Android Blue
269,00 zł
- Model:
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Pamięć wbudowana:
- Kolor:
- Etykieta:
GwarancjaGwarancja 12 miesięcy - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.
Gwarancja 12 miesięcy








































