Specyfikacja
| Model: | Oneplus Nord 3 5G CPH2493 |
| Typ: | Smartfon |
| Kod producenta: | CPH2493 |
Taktowanie procesora (GHz):![]() Wartość określająca ile elementarnych informacji jest w stanie wykonać procesor w ciągu jednej sekundy. Jest to drugi po liczbie rdzeni, najważniejszy parametr w kwestii wydajności procesora. Im wyższa wartość przy porównywaniu procesorów o tej samej liczbie rdzeni, tym szybszy jest procesor, który posiada wyższe taktowanie. | 3.05 |
| Procesor: | MediaTek Dimensity 9000 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Dysk: | 256GB |
| Złącza: | nanoSIM ,
USB typu C ,
Dual SIM |
| System operacyjny: | Android |
| Nagrywanie Video: | Ultra HD 4K 3840x2160 |
| Wersja systemu operacyjnego: | Android 15 |
| Rozdzielczość natywna: | 1240 x 2772 |
| Przekątna ekranu w calach: | 6.7 |
| Typ ekranu: | AMOLED |
| Czujniki : | Czujnik zbliżeniowy ,
Akcelerometr ,
Czujnik światła ,
Czujnik grawitacyjny ,
magnetometr ,
Żyroskop ,
Czytnik linii papilarnych |
| Rozdzielczość aparatu tylnego: | 50 Mpx ,
8 Mpx ,
2 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego: | 16 Mpx |
| Funkcje aparatu: | Lampa błyskowa ,
Zoom ,
Cyfrowa stabilizacja obrazu ,
Optyczna stabilizacja obrazu ,
Panorama ,
Wykrywanie twarzy ,
Samowyzwalacz |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Transmisja danych: | 5G ,
4G (LTE) |
Komunikacja:![]() Określa sposób oraz maksymalną prędkość z jaką urządzenie może komunikować się z Internetem. W zależności od typu karty sieciowej może być to połączenie przewodowe i/lub bezprzewodowe. | Wi-Fi ,
Wi-Fi Direct ,
Bluetooth ,
NFC ,
DLNA |
| Nawigacja: | A-GPS ,
GLONASS ,
BeiDou ,
Galileo ,
GPS ,
NavIC |
| Pojemność akumulatora: | 5000 mAh |
| Funkcje: | Odblokowywanie za pomocą odcisku palca ,
Tethering (hot-spot) ,
Szybkie ładowanie |
| Kolor: | Szary |
| Opcje SIM: | Dual SIM |
| Stan techniczny: | Powystawowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Stan:![]() Ukryty | Używany |
Oznaczenia dokumentu w raporcie JPK_VAT:![]() Ukryty | GTU_06 |
| Zawiera baterie : | Tak |
| informacje bezpieczeństwa : | INSTRUKCJA_BEZPIECZENSTWA_DLA_KOMPUTEROW_STACJONARNYCH.pdf |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

Apple iPad 8 A2429 Cellular 3GB 128GB Space Gray Powystawowy iOS
999,00 zł
- Model:
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć wbudowana:
- Kolor:
- Etykieta:

iSafe Mobile IS655.2 3GB 32GB Android Black
999,00 zł
- Model:
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Pamięć wbudowana:
- Kolor:
- Etykieta:

Apple iPhone SE 2022 A2783 4GB 64GB Black Powystawowy iOS
899,00 zł
- Model:
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć wbudowana:
- Kolor:
- Etykieta:

Apple IPhone 12 MINI A2399 4GB 64GB iOS Black+ Etui
849,00 zł
- Model:
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Pamięć wbudowana:
- Etykieta:

Apple iPhone 13 A2633 4GB 128GB iOS Midnight
999,00 zł
- Model:
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć wbudowana:
- Kolor:
- Etykieta:

Samsung Galaxy A30s SM-A307G 4GB 64GB Android White
349,00 zł
- Model:
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć RAM:
- Pamięć wbudowana:
- Kolor:
- Etykieta:

Apple iPhone 14 A2882 6GB 128GB Midnight Powystawowy iOS
1 339,00 zł
- Model:
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Pamięć wbudowana:
- Etykieta:

Apple iPhone 13 A2633 4GB 128GB iOS Midnight
999,00 zł
- Model:
- Procesor:
- Liczba rdzeni:
- Taktowanie procesora:
- Pamięć wbudowana:
- Kolor:
- Etykieta:
GwarancjaGwarancja 12 miesięcy - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.
Gwarancja 12 miesięcy






































