
Dell Seria Latitude
Seria Latitude to biznesowa rodzina notebooków amerykańskiej marki Dell. Modele laptopów Latitude charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem, wysoką jakością wykonania oraz znakomitą trwałością. Każdy model laptopa z serii Latitude wykonany jest z komponentów najwyższej jakości. Obudowy notebooków produkuje się m.in. ze szczotkowanego aluminium, wzmocnionych stopów magnezowych, mocnych zawiasów stalowych, plecionego włókna węglowego i trwałych kadłubków malowanych technologią proszkową. Laptopy z serii Latitude często wyposażone są w porty stacji dokującej oraz sloty na karty WWAN, umożliwiające korzystanie z internetu mobilnego.

Intel Core i5
Najnowsza seria procesorów Intel z rodziny Core i5 wsparta technologiami Turbo Boost, vPro czy Hyper-Threading wpływającymi na większą dynamikę działania. Zintegrowany układ graficzny wysokiej wydajności, 64-bitowa architektura i minimum dwa rdzenie fizyczne sprostają każdej sytuacji. Wydajność na najwyższym poziomie ? niespotykana moc i szybkość działania skutkują nieograniczonym wzrostem produktywności. Idealne rozwiązanie do zadań biurowych i tych w domu.

Port HDMI
Najbardziej powszechny standard cyfrowego przesyłu audio-video. Stosowany w wielu monitorach, telewizorach czy projektorach, znacznie poszerza możliwości naszego sprzętu. W bardzo prosty sposób można przesłać obraz wysokiej jakości na ekrany o dużych przekątnych, co więcej - razem z dźwiękiem. Standard wciąż rozwijany - wspiera bardzo wysokie rozdzielczości.

Port USB 3.0
Koniec z ciągłym czekaniem na przesył danych z masowych pamięci zewnętrznych. Interfejs USB 3.0 przyśpieszy proces przesyłania plików i pozwoli zaoszczędzić czas. Porty USB 3.0 wspierają również starsze typy pamięci przenośnych oparte na technologi USB 2.0. Nic nie tracisz, dużo zyskujesz.

24 miesięcy gwarancji
Sprzedajemy sprzęt poleasingowy, lecz wiemy, że jest on tak dobry, że będzie działał i służył przez długi czas użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów, w najlepszej technologii dostępnej na rynku. Są więc trwale, mocne, szybkie i wydajne. Dzięki temu nie obawiamy się, że zawiodą Państwa oczekiwania a 12 miesięczna gwarancja pozwoli zapomnieć o niechcianych usterkach.
| Model: | Dell Latitude 5400 |
| Seria procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Procesor: | Intel® Core™ i5-8265U |
| Taktowanie procesora: | 1,6 GHz |
| Liczba rdzeni: | 4 |
| Pamięć RAM: | 16GB DDR4 |
| Dysk Twardy: | 256GB SSD |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366 x 768 |
| Typ matrycy: | Matowa |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Złącza: | Minijack 3,5 mm (audio) ,
USB typu C ,
Lan ,
USB 3.0 ,
HDMI |
| Wejścia USB 2.0: | Brak |
| Wejścia USB 3.0: | 3 |
| Napęd optyczny: | Brak |
Rodzaj karty graficznej:![]() Określa czy urządzenie korzysta z wbudowanej w procesor lub płytę główną karty graficznej czy posiada osobny, dedykowany do tego układ. Zazwyczaj dedykowane układy są znacznie bardziej wydajne od tych zintegrowanych - dlatego to głównie one znajdują zastosowanie w grach lub rozwiązaniach profesjonalnych. | Grafika zintegrowana |
| Karta Graficzna: | Intel® UHD Graphics 620 |
| Układ klawiatury: | QWERTY PL - Po zastosowaniu naklejek spolszczających ![]() Naklejki spolszczające |
| Sterowanie: | Touchpad ,
Klawiatura |
| Multimedia: | Mikrofon ,
Głośniki ,
Czytnik kart pamięci |
Komunikacja:![]() Określa sposób oraz maksymalną prędkość z jaką urządzenie może komunikować się z Internetem. W zależności od typu karty sieciowej może być to połączenie przewodowe i/lub bezprzewodowe. | Wi-Fi ,
Bluetooth |
| Wymiary: | Wysokość - 21 mm ,
Szerokość - 323 mm ,
Głębokość - 216 mm |
| Waga: | 1,48 kg (z baterią) |
| Czas pracy na baterii: | Minimum 3h |
| Kategoria jakości: | Złoty |
Stan:![]() Ukryty | Używany |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Polecane

Dell Latitude 7380 i5-7200U 8GB 240GB SSD FHD Windows 10 HOME
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad T480 i5-8250U 16GB 512GB SSD FHD Windows 11 Home
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 5400 i5-8265U 16GB 512GB SSD M.2 1366x768 Windows 11 Home
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 5495 AMD Ryzen 3 PRO 2300U 16GB 512GB SSD M.2 1366x768 Windows 10 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy HP EliteBook 830 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 7430 i5-1235U 16GB 512GB SSD Windows 11 Professional
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 i7-10510U 16GB 256GB SSD Windows 11 Pro
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Dell Latitude 7490 i5-8350U 16GB 512GB SSD Win 11 Home
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

HP EliteBook 840 G7 i7-10610U 16GB 512GB SSD Win 11 Home
- Pamięć RAM:
- Procesor:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dotykowy Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 i7-10610U 16GB 256GB Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 i7-10510U 16GB 256GB SSD Windows 11 Home
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Dell Latitude 7420 i7-1185G7 16GB 512GB SSD M.2 FHD Windows 11 PRO
- Procesor:
- Pamięć RAM:
- Dysk Twardy:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Gwarancja:
- Etykieta:


































