Specyfikacja
| Producent: | HP |
| Typ: | Zasilający |
| Oryginał / Zamiennik : | Oryginał |
| Wtyczka: | 4.5mm x 3.0mm |
| Moc zasilacza: | 120W |
| Natężenie: | 6.15A |
| Napięcie: | 19.5V |
Stan:![]() Ukryty | Używany |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Kup również
Polecane

Bateria Encore Energy do HP EliteBook 755 850 G5 ZBook 15u G5 56Wh TT03XL
118,00 zł
- Oryginał / Zamiennik :
- Pojemność:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Bateria Encore Energy do Asus A555 R555 K555 R556 V55537Wh 4600mAh C21N1347
99,00 zł
- Oryginał / Zamiennik :
- Pojemność:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Bateria Encore Energy do HP 240 G6 245 G6 250 G6 255 G6 14.8V 2600mAh JC04
109,00 zł
- Oryginał / Zamiennik :
- Pojemność:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Zasilacz do Dell 10 ST 10 ST2 ST2e 1120 10 Pro XPS 10 30W 1.58A 19V 0D28MD
94,99 zł
- Typ:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Bateria do Dell XPS 13 13D 9343 9350 52Wh 7000mAh
117,45 zł
- Pojemność (mAh):
- Napięcie (V):
- Etykieta:
- Gwarancja:

Bateria Encore Energy do Dell Latitude E6220 E6230 E6320 E6330 60Wh FRR0G
98,80 zł
- Oryginał / Zamiennik :
- Pojemność:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Nowa ładowarka sieciowa Encore Energy 65W GaN QC 4+ PD 3.0 USB-A USB-C x2 MD-6583R wyświetlacz
79,90 zł
- Rodzaj wtyczki:
- Etykieta:
- Gwarancja:
GwarancjaGwarancja 12 miesięcy - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.
Gwarancja 12 miesięcy



































