Opis produktu
Specyfikacja
Stan:![]() Ukryty | Nowy |
| Rodzaj urządzenia: | Kamera |
| Typ: | WiFi |
| Kod EAN: | 5907339232827 |
| Przeznaczenie: | Zewnętrzna |
| Oznaczenie: | Spectra 410 |
| Rozdzielczość: | 3Mpx |
| Napięcie wejściowe : | 5V-1A |
| Funkcje: | Wykrywanie ruchu ,
Alarm ,
Kolorowy tryb nocny ,
Mikrofon ,
Głośnik ,
Wykrywanie ludzi |
| Cechy : | Wbudowana bateria 10000mAh ,
Elementy montażowe i kabel USB-A USB-C 100cm w zestawie ,
Panel solarny z zintegrowanym przewodem 280cm ,
Pamięć lokalna - slot Micro SD ,
szczelność IP65 ,
Przysłona F/2.0 ,
Ogniskowa 3mm ,
Dwukierunkowa komunikacja audio ,
Zasięg trybu nocnego 10m ,
Tryb nocny (4 diody IR + 4 diody białe) ,
automatyczny filtr IR-CUT ,
Czujnik ruchu PIR ,
Kąt widzenia obiektywu 108 stopni ,
Zakres podglądu 355/90 stopni |
| Typ przetwornika: | 1/2.7" CMOS |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj złącza: | USB-C |
| Panel solarny moc znamionowa: | 3W |
| Aplikacja do zarządzania: | Tuya Smart ,
Smart Life |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie
Polecane

Szybka ładowarka do telefonu USB x5 GaN QC PD wyświetlacz 140W EncoreEnergy
179,00 zł
- Rodzaj wtyczki:
- Etykieta:
- Gwarancja:

Nowa bateria Encore Energy do Apple MacBook Pro 15 A1707 (2016 i 2017) 76Wh 11.4V 6667mAh A1820
249,90 zł
- Oryginał / Zamiennik :
- Pojemność:
- Gwarancja:
- Etykieta:

Stacja Dokująca DELL Dock WD19S (210-AZBX) 130W USB-C HDMI Bez Zasilacza
249,00 zł
- Wejścia/wyjścia:
- Gwarancja:
- Etykieta:

HP ProBook 450 G7 i3-10110U 16GB 512GB FHD Win 11 Home
1 619,00 zł
- Procesor:
- Przekątna ekranu:
- Rozdzielczość ekranu:
- Karta Graficzna:
- Etykieta:
GwarancjaGwarancja 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.
Gwarancja 24 miesiące












































